Moterų bei merginų U-15 rinktinės pergalingai pradėjo Baltijos taurės turnyrą

Rugpjūčio 29 dieną dvigubą pergalę šventė Lietuvos futbolininkės Taline. Nacionalinė moterų rinktinė įrodė savo pranašumą prieš Latvijos atstoves ir įveikė jas rezultatu 3:0. Pergalę užtikrino vėlyvas Dovilės Gailevičiūtės dublis bei atkakli lietuvaičių gynyba.

Puikiai debiutavo Lietuvos merginų iki 15 metų amžiaus rinktinė, pirmoje dvikovoje pranokusi bendraamžės latves rezultatu 4:1. Judita Sabatauskaitė išsiskyrė pelnydama du įvarčius.

Žaidimas mažumoje nesutrukdė pelnyti trečio įvarčio

Baltijos taurės turnyro dvikova tarp lietuvių ir latvių pasižymėjo kovingumu, o teisėjas dažnai fiksavo taisyklių nusižengimus. Jau 2 minutę mūsiškės uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo Simona Veličkaitė.

19 minutė aikštę paliko veidą susižeidusi gynėja Ugnė Šmitaitė. Arbitras iš viso parodė 6 geltonas korteles, o rungtynių pabaigos nesulaukė 67 minutę Sonata Vanagaitė.

Nepaisant šių nuotolių, lietuvės padidino savo persvarą per paskutinį rungtynių pusvalandį. 62 minutę Dovilė Gailevičiūtė pelnė antrą lietuvių įvartį. Pridėtinio laiko metu D. Gailevičiūtė įtvirtino galutinį rezultatą 3:0.

Sekmadienį Rimanto Viktoravičiaus treniruojama rinktinė žais su turnyro šeiminkėmis estėmis dėl pirmosios vietos. Būsimos mūsiškių varžovės Baltijos turnyre įveikė latves minimaliu rezultatu 1:0, tad estes tenkins tik pergalė.

Pirma debiutančių pergalė

Tarptautinėje arenoje debiutavusi merginų U-15 rinktinė šventė užtikrintą pergalę 4:1. Du įvarčius pelnė Judita Sabatauskaitė, po vieną Gabija Toropovaitė ir Loreta Rogačiova.

Sekmadienį 13 valandą Marjamiejės stadione lietuvaitės susitiks lemiamoje dvikovoje su Estijos bendraamžėmis. Pastarosios latves įveikė kuklesniu rezultatu 3:1.