M.Žaliūkas įmušė pirmąjį įvartį atstovaudamas "Rangers" (VIDEO)

Trečiąją pergalę 2014-2015 metų sezono antrajame pagal pajėgumą Škotijos futbolo divizione (Championship) iškovojo ir į antrą vietą pakilo Mariaus Žaliūko Glazgo „Rangers“ (9 tšk.) klubas.

Ketvirtojo turo rungtynėse „Rangers“ komanda šeštadienį namuose 4:2 (2:0) nugalėjo į ketvirtąją poziciją smuktelėjusią Damfriso „Queen of the South“ (7 tšk.) ekipą.

Svečiai dusyk pirmavo po tikslių Gavino Reilly'o (22 min.) ir Iaino Russello (36 min.) smūgių.

Pirmąsyk rezultatą išlygino iki pertraukos žaidęs ir savo pirmąjį įvartį šiose pirmenybėse įmušęs Marius Žaliūkas (27 min.), iškart po pertraukos Davidas Templetonas (46 min.) vėl išlygino rezultatą, o šeimininkų pergalę tiksliais smūgiais įtvirtino Bilelas Mohsis (64 min.) ir Kenny's Milleris (86 min.).

Antrajame Škotijos futbolo divizione pirmauja visus keturis susitikimus laimėjęs Edinburgo „Heart of Midlothian“ (12 tšk.) klubas, o į trečiąją poziciją pakilo Kerkoldžio „Raith Rovers“ (9 taškai) vienuolikė.