"Napoli" ir "Milan" prarado taškus, "Lazio" ir "Juventus" sudaužė varžovus (VIDEO)

Vakar 33-asis Italijos čempionato turas prasidėjo su trenksmu, tačiau šiandien žaidusios komandos nebuvo linkusios mažinti apsukų.

Pirmasis kėlinys tarp "Sassuolo" bei "Napoli" praėjo ramiai. Visgi, antrojo pradžioje pasižymėjus Driesui Mertensui prasidėjo veiksmas.

Neilgai trukus suklydo Marekas Hamšikas ir po Domenico Berardi įvarčio rezultatas tapo lygus, bet Maurizio Sarri auklėtiniai vėl ėmė bombarduoti varžovų vartus. Į skersinį sugebėjo pataikyti Mertensas bei Lorenzo Insigne.

Šie pavojingai bandymai iki tikslaus smūgio neprivedė, o 80-ąją minutę pasižymėjo "Sassuolo" saugas Luca Mazzitelli. Galiausiai, "Napoli" komandą teko gelbėti po keitimo pasirodžiusiam Arkadiuszui Milikui, kurio dėka pavyko pelnyti bent tašką.

Tai - puikios žinios "Roma" klubui, rytoj galinčiam dar labiau įsitvirtinti antrojoje pozicijoje.

Netikėtą pralaimėjimą namie patyrė "Milan" futbolininkai, nusileidę "Empoli". Svečius pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė Levanas Mchedlidze. 59-ąją minutę puikų šansą išlyginti rezultatą turo Suso, tačiau jam nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Tuo pasinaudoję varžovai savo persvarą padvigubino - antrojo įvarčio autoriumi tapo Mame Baba Thiamas. Šis smūgis, kaip paaiškėjo vėliau, tapo lemtingas, nes "rossoneri" gretose dar spėjo pasižymėti Gianluca Lapadula.

Savo varžovą "Palermo" tiesiog sudaužė ketvirtąją vietą užimantis Romos "Lazio". Čia po Ciro Immobile dublio rezultatas buvo 2-0 jau dešimtąją minutę, o kėliniui vos įpusėjus Balde Keita savo sąskaitoje turėjo hat-tricką. Šis snaiperis per šešias minutes pelnė tiek pat įvarčių, kiek iki šiol buvo įmušęs per visus 2017 metus.

Po pertraukos du paguodos įvarčius Palermo ekipai pelnė Andrea Rispoli, bet galiausiai "Lazio" pergalę įtvirtino Luca Crecco.

Vakare "Genoa" klubą sudaužė turnyrinės lentelės lyderis Turino "Juventus". Šiame mače pirmasis į savus vartus įsimušė Genujos ekipos gynėjas Ezequielis Munozas, o jau po kelių minučių pasižymėjo Paulo Dybala. Iki pertraukos įmušus Mario Mandžukičiui "bianconeri" persvara tapo triuškinančia dar pirmajame kėlinyje.

"Juvė" oponentus galutinai pribaigė 64-ąją minutę, kai tolimą šūvį paleido vidurio gynėjas Leonardo Bonucci, bei į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Massimiliano Allegri auklėtinių šansai iškovoti dar vieną "Scudetto" tampa vis realesni.

[0-1] 40' Levan Mchedlidze
59' Suso ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio

[3-0] 21' Balde Diao Keita
[4-0] 24' Balde Diao Keita (iš 11 metrų baudinio)

"Udinese" 2 - 1 "Cagliari"
31' Cyril Thereau ("Udinese") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 70' Stipe Perica
[2-0] 73' Gabriele Angella
[2-1] 86' Marco Borriello

"Juventus" 4 - 0 "Genoa"
[1-0] 17' Ezequiel Munoz (į savus vartus)
[2-0] 19' Paulo Dybala
[3-0] 41' Mario Mandžukič
[4-0] 64' Leonardo Bonucci