"Napoli" ir "Sevilla" sėkmingai įveikė Čempionų lygos atrankos etapą (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos penkerios atsakomosios paskutiniojo atrankos etapo į 2017-18 metų grupių varžybas.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova Prancūzijoje, kur "Nice" priėmė "Napoli". "Nice" vienuolikė Čempionų lygoje nežais - italai bendru rezultatu 4-0 įrodė savo pranašumą.

Pirmoji dvikova Neapolyje baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2-0, todėl jau prieš šią dvikovą daug intrigos nebuvo. Pirmasis šių rungtynių įvartis krito 48-ąją minutę, pasižymėjus Jose Callejonui, o galutinis taškas po tikslaus Lorenzo Insigne smūgio buvo padėtas 89-ąją minutę.

Kitose rungtynėse vietą grupių etape taip pat išsikovojo "Sevilla", namuose rezultatu 2-2 sužaidusi su turkų "Basaksehir". Pirmajame susitikime andalūzai buvo pasiekę pergalę rezultatu 2-1, todėl žengė tolyn.

Dar kitose rungtynėse Glazgo "Celtic" rezultatu 3-4 nusileido "Astana" ekipai, tačiau po triuškinančios pergalės pirmajame susitikime žengė į grupių etapą.

Taip pat kitą sezoną Čempionų lygoje varžysis "Maribor" ir Pirėjo "Olympiakos".

"Nice" 0 - 2 "Napoli"
(Pirmas mačas: 0-2, galutinis rezultatas: 0-4)
48' [0 - 1] J. Callejon
89' [0 - 2] L. Insigne

"Sevilla" 2 - 2 "Basaksehir"
(Pirmas mačas: 2-1, galutinis rezultatas: 4-3)
17' [0 - 1] E. Elia
52' [1 - 1] S. Escudero
75' [2 - 1] W. Ben Yedder
83' [2 - 2] E. Visca

"Astana" 4 - 3 "Celtic"
(Pirmas mačas: 0-5, galutinis rezultatas: 4-8)
26' [1 - 0] K. Ajer (į savus vartus)
34' [1 - 1] S. Sinclair
48' [2 - 1] S. Muzhikov
49' [3 - 1] P. Twumasi
69' [4 - 1] P. Twumasi
80' [4 - 2] O. Ntcham
90' [4 - 3] L. Griffiths

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10538306" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Maribor" 1 - 0 "H. Beer Sheva"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 2-2)
15' [1 - 0] M. Viler

"Rijeka" 0 - 1 "Olympiakos"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 1-3)
25' [0 - 1] M. Marin