"Napoli" įveikė "Genoa", "Udinese" privertė pasiduoti "Empoli"

Šį vakarą buvo žaidžiamos paskutinės dvejos 20-ojo Italijos čempionato turo rungtynės.

Pirmieji į kovą stojo "Empoli" bei "Udinese" futbolininkai, o pergalę atkakliame mače šventė svečiai. Udinės klubą į priekį pirmajame kėlinyje išvedė nepailstantis veteranas Antonio Di Natale, tačiau dar iki pertraukos lygybę atstatė 11 metrų baudinį realizavęs Riccardo Saponara.

Rungtynėse sužaidus valandą, kaip paaiškėjo vėliau, pergalingą įvartį po Guilherme perdavimo įmušė "Udinese" gynėjas Silvanas Widmeras. Nors 74-ąją minutę Panagiotis Kone dar buvo pašalintas iš aikštės, teritorinę persvarą turėjusi "Empoli" vienuolikė taško išplėšti nesugebėjo.

Mačo nugalėtojai pakilo į devintąją lygos vietą.

Vėliau vykusiame susitikime jėgas išmėgino "Napoli" ir "Genoa" komandos. Po prastokos sezono pradžios puikiai atsigavę Rafa Benitezo auklėtiniai namie oponentus sugebėjo palaužti rezultatu 2-1 bei nustumti į septintąją lentelės vietą. Patys neapoliečiai, tuo tarpu, pakilo į trečiąją.

Apylygėse rungtynėse pergalę "Napoli" klubui padovanojo Gonzalo Higuaino dublis. Pirmąjį įvartį argentinietis pelnė jau septintąją minutę, tačiau antrajame kėlinyje lygybę pavyko atstatyti Iago Falque. Tuomet prabėgus 19 minučių, Higuainas tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

"Empoli" 1 - 2 "Udinese"
[0-1] 19' Antonio Di Natale
[1-1] 37' Riccardo Saponara (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 60' Silvan Widmer
74' Panagiotis Kone ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"Napoli" 2 - 1 "Genoa"
[1-0] 7' Gonzalo Higuain
[1-1] 56' Iago Falque
[2-1] 75' Gonzalo Higuain (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>