"Napoli" mačo pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Sampdoria" (VIDEO)

Šeštadienio vakarą į stadionus sugrįžo "Serie A" futbolas.

Pirmajame susitikime tarp "Empoli" bei "Palermo" minimaliu rezultatu triumfavo pirmoji ekipa. Jos gretose vienintelį įvartį nuo 11 metrų žymos pelnęs Massimo Maccarone atnešė svarbius tris taškus kovoje dėl išlikimo.

Dvikovos nugalėtojai dabar užima 17-ąją vietą, bet po pergalės persvarą prieš varžovus padidino jau iki septynių taškų.

Kiek vėliau dėl prizinių vietų kovojančiam "Napoli" namuose kilo sunkumų prieš Genujos "Sampdoria". Čia šeimininkai sužaidus pusvalandį turėjo traukti kamuolį iš savų vartų tinklo, nes ten jį nukreipė Elseidas Hysajus.

Viltis atsitiesti Maurizio Sarri kariaunai atsirado po to, kai antrajame kėlinyje dvi geltonas korteles užsidirbo varžovų gynėjas Matiasas Silvestre. Jo pašalinimas iš tiesų lėmė tai, jog Manolo Gabbiadini iš pradžių išlygino rezultatą.

Galiausiai, "Napoli" futbolininkai spaudė varžovus ir tai atsipirko pačioje mačo pabaigoje, kuomet penktąją pridėjo laiko minutę pasižymėjo Lorenzo Tonelli.

"Empoli" 1 - 0 "Palermo"
[1-0] 78' Massimo Maccarone (iš 11 metrų baudinio)

"Napoli" 2 - 1 "Sampdoria"
[0-1] 30' Elseid Hysaj (į savus vartus)
61' Matias Silvestre ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės
[1-1] 78' Manolo Gabbiadini
[2-1] 90' Lorenzo Tonelli

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10011558" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>