"Newcastle United" grįžta į "Premier" lygą (VIDEO)

Antroje pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygoje sužaistos paskutinės 44-ojo turo rungtynės.

Iki "Championship" pirmenybių žaisti likus dviems turams, "Newcastle United" užsitikrino bilietą į "Premier" lygą. Rafaelio Benitezo auklėtiniai rezultatu 4-1 nugalėjo "Preston" ir šį sezoną žemiau antros pozicijos jau nenukris.

Ayoze Perezo dublis ir Christiano Atsu su Mattu Richie įvarčiai garantavo "šarkų" sugrįžimą į "Premier" lygą. Varžovai 14-ąją minutę buvo išlyginę rezultatą, tačiau "Newcastle" šansai pasiekti pergalę tapo kur kas realesni, kai 64-ąją minutę svečiai užsidirbo raudoną kortelę.

"Newcastle" galiausiai nutraukė ir trijų nelaimėtų rungtynių seriją - iki šių pergalingų rungtynių Niukaslo ekipa buvo patyrusi du pralaimėjimus ir kartą sužaidė lygiosiomis.

88 taškus turinčios "šarkos" dar nepraranda vilties iškovoti "Championship" titulo, tačiau nuo pirmoje vietoje esančių "Brighton" juos skiria keturi taškai, todėl "Newcastle" turi laukti varžovų nesėkmių per artimiausias dvi rungtynes.