Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Neymaro išpirkos rekordą kitais metais gali pagerinti D. Alli


Brazilijos superžvaigždė Neymaras šią vasarą paliko „Barcelona“ gretas ir už 222 mln. eurų persikėlė į Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą.

Po tokio skambaus perėjimo, buvo net neabejojama, kad ši suma dar ilgą laiką bus laikoma didžiausiu perėjimu futbolo istorijoje. Tačiau tai gali pasikeisti itin greitai.

Futbolo ekspertas Raffaele‘as Poli patikino, kad ši suma gali būti pagerinta ganėtinai greitai. Analitikas teigia, kad 21-erių Dele Alli gali būti kitas žmogus, kuris atsidurs brangiausių futbolininkų viršūnėje.

R. Poli yra futbolo observatorijos tarptautiniame sporto centre (CIES) Šveicarijoje vadovas. Dar prieš Neymarui paliekant Kataloniją, jie pareiškė, kad Neymaro rinkos vertė yra 210,7 mln. eurų. O jau netrukus jis buvo nupirktas už kiek daugiau nei 11 mln. nustatytos sumos.

Tuo tarpu D. Alli ir jo komandos draugas Harry Kane‘as CIES yra vertinamas labai gerai, o R. Poli teigia, kad tokie vaikinai gali pagerinti brazilo rekordą jei jie puikiai pasirodys sezono metu ir nuspręs, kad yra laikas pokyčiams.

„Potencialiai, tai rekordas gali būti pagerintas jau kitais metais. Futbolininkas, kaip D. Alli: jei jis gerai pasirodys vietinėje lygoje su „Tottenham“, jei jie turės gerą sezoną Čempionų lygoje, jei jis gerai atrodys pasaulio čempionate su Anglija kitais metais, tada nebūčiau nustebintas jei jis būtų nupirktas už daugiau negu buvo nupirktas Neymaras“, - kalbėjo R. Poli.

„Infliacija nebūtų pagrindinis faktorius. Viskas priklauso nuo to, kaip jis atrodys, o ir Neymaro perėjimas nebuvo labiausiai įtakotas infliacijos šį perėjimo langą.“

Paskutiniai CIES skaičiavimai D. Alli rinkos vertę rodo ties 182,6 mln. eurų - tai tik šiek tiek nusileidžia Lionelio Messio vertei – 184 mln. eurų.  CIES naudoja įvairius algoritmus apskaičiuoti futbolininkų vertę, kurie yra tobulinami po kiekvieno perėjimo lango.

„Buvo daug kitų perėjimų, kaip Kyliano Mbappe, Ousmane‘o Dembele ar Bejamino Mendy, kurių perėjimai buvo daug labiau įtakoti infliacijos negu Neymaro“, - pridėjo ekspertas.  

 

Straipsnio įvertinimas: 1 7

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Goblinas
1 49 09-13 15:52
Neymar tai prekes zenklas, kas yra Ali ??? Sita suma 222 sumoketa nes perkamas ne tik zaidejas auksciausios prabos,bet ir VARDAS ,kurio deka ilgalaikeje perspektyvoje klubas populiarejimo deka gaus zymiai didesne finansine nauda nei sumokejo uz Neymar. Nieks uz Ali 200 nemokes net 150 nemokes kai atsipeikes visi po sios vasaros.
r
3 27 09-13 16:13
sitas snarglys aplamai tersia tottenham varda ir visa Anglija, kaip jis elgiasi su teisejais ir zaidejais, fu siuksle
MCsirgalius
MCsirgalius (palaiko Manchester City FC)
2 15 09-13 16:01
kas galėtu pirkti kanea ar alli už 200ln čia proto reik turėt.
pray for uefa
1 9 09-13 16:21
Jei tai toliau tesis su tokiom kainom tai bus kaip su krize,burbulas sprogs... Bet uefa jau dirba ties tuom,reikia apriboti sita beprotyste
as
1 5 09-13 17:19
60 citrinų max