Nukraujavęs "Real" buvo sutryptas "Atletico" futbolininkų (VIDEO, FOTO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Vicente Calderon" stadione, kur susitiko dvi Madrido ekipos - "Atletico" ir "Real". Diego Simeone auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje sutrypė nukraujavusią "baltųjų" ekipą ir šventė pergalę rezultatu 4-0.

Jau nuo pat rungtynių pradžios dominuoti pradėjo "Atletico" futbolininkai. Pirmasis įvartis krito 14-ąją minutę, kai po puikaus Mario Mandžukičiaus perdavimo Tiago iš maždaug 18 metrų nuginklavo Ikerą Casiillasą.

Vos po keturių minučių Ispanijos rinktinės vartininkas iš savų vartų privalėjo dar kartą traukti kamuolį. Įspūdingą įvartį "žirklutėmis" pelnė po keitimo aikštėję pasirodys Saulis Niguezas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką Carlo Ancelotti treniruojamai ekipai ir toliau nesisekė primesto savo žaidimo. Kitos 45 minutės taip pat katastrofiškai susiklostė "Real" klubui.

67-ąją minutę varžovus triuškinti pradėjo Antoine'as Griezmannas, pasižymėjęs po neužtikrinto savo tautiečio Raphaelio Varane žaidimo. Galutinis taškas buvo padėtas 89-ąją minutę, kai UEFA Čempionų lygos nugalėtojus į visišką bedugnę pasiuntė M.Mandžukičius.

Po triuškinančio pralaimėjimo "Real" klubas vis dar išlieka vienvaldžiu turnyrinės lentelės lyderiu, tačiau rytoj "Barcelona" turės galimybę atsilikimą sumažinti iki vieno taško.

Kitose rungtynėse "Villarreal" namuose rezultatu 2-0 palaužė "Granada", o Valensijos "Levante" namuose sutriuškino "Malaga" vienuolikę.

"Atletico" 4 - 0 "Real Madrid"

14' [1 - 0] Tiago

18' [2 - 0] S.Niguez

67' [3 - 0] A.Griezmann

89' [4 - 0] M.Mandžukič

"Villarreal" 2 - 0 "Granada"

30' [1 - 0] M.Musacchio

90' [2 - 0] G.Moreno

"Levante" 4 - 1 "Malaga"

24' [0 - 1] Juanmi

26' [1 - 1] D.Barral

37' [2 - 1] D.Barral (11m. baudinys)

62' [3 - 1] D.Barral

75' [4 - 1] K.Uche