Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Oficialu: A. Williamsas keliasi į "Everton"


Liverpulio "Everton" ilgai Johno Stoneso pamainos neieškojo - "irisai" oficialiai informavo, kad iš "Swansea City" įsigijo 31-erių metų centro gynėją Ashley Williamsą.

Velso rinktinės kapitonas su "Everton" sudarė trejų metų sutartį. Manoma, kad Liverpulio ekipa už patyrusį futbolininką paklojo 12 milijonų svarų sterlingų.

Spaudoje ilgą laiką sklido kalbos, kad J. Stonesą, kuris "Man City" ekipai buvo parduotas net už 50 mln. svarų sterlingų, pakeis "Sunderland" gynėjas Lamine Kone. Vis dėlto šiandien oficialiai buvo patvirtinta apie A. Williamso atvykimą.

Gynėjas "Swansea City" papildė dar 2008 metais. Per visą šį laikotarpį valas sužaidė 352 rungtynes bei pelnė 14 įvarčių.

A. Williamsas "Everton" klube šią vasarą tapo jau septintuoju naujoku. Keturi iš jų Liverpulio ekipą sustiprino kaip laisvieji agentai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
qwerty
1 17 08-10 19:03
"dsdsd" komentaras:
jo ziauriai geras... visa karjera susmirdusiam swansea praleido.
Susmirdusiam Swansea buvo pagrindinis gynybos ramstis, kaip ir Velso rinktinėje cementavo visą gynybą. Nematau nei vieno aspekto kuo Stones pranašesnis už jį neskaitant amžiaus ir perspektyvų.
qwerty
3 12 08-10 18:53
Parduotas Stones už 50m, nupirktas tikrai ne prastesnis Williams už 12m. Puikiai dirba Evertonas !
huhu
1 8 08-10 19:13
stonesas dar vaikas,vikas pries akis..beda,kad tobulejimo stotele city absoliuciai netinkama jam paciam..bet futolas yra biznis,pamate didelias saibas ir isdume plus greiciausiai dar ir evertonas pats pastumejo pati zaideja,ne kiekviena diena gali gauti uz perspektyvu zaideja 55limus.Wiliamsas siai dienai kas be ko aukstensime lygyje ir patikimesnis,beda,kad tame lygyje nebeliko daug laiko zaisti.
femrng
0 5 08-10 21:29
jo swansas tai hui suprasi ka daro..komanda turi nauja savininka milajardieriu,sezonas prasideda jau kita savaite,o jie niekuo praktiskai rimtu nepasipilde,pardave svarbiausius zaidejus..mistika..fanai itariu plaukus raunasi.
Toffee
1 3 08-10 21:23
Apie kokius čia 7 naujokus pasakojat? Stekelenburg, Gueye, Williams. Čia kažkaip 3, o ne 7