Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Oficialu: G. Donnarumma nepratęs sutarties su "Milan"


"Milan" pranešė netikėtas naujienas savo klubo sirgaliams - oficialioje svetainėje skelbiama, kad perspektyviausias planetos vartininkas Gianluigi Donnarumma atsisakė pratęsti sutartį su klubu.

18-metis vartų sargas su "Milan" turi sutartį iki 2018 metų. Pastaruoju metu žiniasklaidoje sklido kalbos, kad G. Donnarumma visgi nusprendė pasirašyti naują kontraktą su "Rossoneri", tačiau šiandien kiek netikėtai "Milan" atstovas spaudos konferencijoje pranešė, kad futbolininkas nusprendė jos nepasirašyti.

"Milan" pirmininkas Marco Fassone nurodė, kad futbolininkas yra pasirengęs su klubu tęsti bendradarbiavimą iki 2018 metų vasaros, tačiau madų sostinės komanda dabar turėtų rimtai pagalvoti apie futbolininko ateitį, nes jei futbolininkas liks ir kitam sezonui, už jį kitą vasarą nesulauks nei cento, o pardavę šią vasarą gali gauti sutartyje nurodytą išpirkos sumą - apie 45 milijonus eurų.

"Prieš 10 dienų pateikėme labai rimtą pasiūlymą Gianluigi Donnarumma atstovams - rimtesnę nei nurodė spauda. Tačiau futbolininkas priėmė sprendimą jį atmesti. Jis baigs bendradarbiavimą su "Milan" 2018 metų birželio 30-ąją dieną", - spaudos konferencijoje pasakė M. Fassone.

Visgi tikimasi, kad "Milan" nuspręs dar šią vasarą priimti pasiūlymą už Italijos rinktinės vartininką. Teigiama, kad daugiausiai šansų įsigyti G. Donnarumma turi Madrido "Real" klubas, kuris ir bandys pradėti derybas su Mino Raiola (žaidėjo agentu - red. past).

Taip pat neatmetama, kad "Milan" gali sulaukti pasiūlymų iš "Manchester United" bei Turino "Juventus".

Straipsnio įvertinimas: 0 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Scearys
1 26 06-15 19:49
Na Riolai Milane banas bus konkretus po tokiu bajeriu Aukojo sezona, kad augintu si vaiki Milanas dave losti paaugliui ir se tau, kad nori, tokios nesamones. Bet ir Donaruma nemasto, kad tokias nesamones leidzia agentui daryti.
Milan
0 24 06-15 20:07
Seniau rašiau čia komentarą, bet manau dabar vertėtų.Fassone su Mirabelli dirbo tiesiog nuostabiai. 18- os metų vaikiui siūloma 5mln per metus (spaudos pranešimai), ryškiai permokama, pats Donna bučiuodavo AC Milano ženklelį, atrodė, kad liks, bet Raiola aišku turi viską sugadinti. Visa vasara tiesiog nepriekaištinga vadovų atžvilgiu, todėl, nors ir labai sunku, tikiuosi parduos jį tiems, kas daugiausia pasiūlys, tų pinigų vasarai dar reiks. Kadangi turime Plizzari (Berlusconi sakydavo, kad jis toks pat geras kaip ir Donna), manau, vartai vis dar saugūs, bet reiktų patyrusio vartininko, Sirigu galbūt. Taip pat, Alex Meret, jaunas italas, manau galėtume griebti. Norėjosi, kad Donna taptų Milano legenda, kapitonu ir žmogumi, kuris bus komandos veidas naujoje savininkų eroje. Deja. Aišku, Gigi, linkiu sėkmės tau tolesnėje karjeroje. Forza. Peace.
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
0 22 06-15 21:30
Raiola tai geras vėžys, pagal šūdgandžius vien iš ManUre už Pogbą ir Ibrą 60 limonų £ į kišenę asmeniškai susikišo. Žiauru
Nesvarbu
0 18 06-15 20:41
Raiola tai kaip futbolo vezys. Priburia zaidejams pasaku, sukirsina su klubu ir laukia kol parduos zaideja, kad tam pinigai kapsetu nuo transferu. Kiek klubu Zalatanas, Ballotelli pakeite jau. Nenustebciau kad ir Pogba koks greitai keis komandas. Juve tikriausiai nebandys Gigi imt, nes nebenori turet reikalu su situo agentu. Jau dabar vargsta su juo del Moise Kean.
Milstas
Milstas (palaiko Juventus FC, Meksika)
2 18 06-15 22:32
Tiesiog žiauru, jei pas Donnarummma toks lavoninis mąstymas. Man tai geriausias pavyzdys Goetze, spjovė BvB į veidą, bet dabar sėdi prie suskilusios geldos