Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Real" talentas A. Hakimi dviems metams keliasi į Vokietiją


Madrido "Real" ir Dortmundo "Borussia" savo oficialiose svetainėse informavo, kad 19-metis krašto gynėjas Achrafas Hakimi patirties semsis Vokietijoje.

"Real" sutiko savo klubo auklėtinį dviem metams nuomos sutartimi išsiųsti į "Bundesliga" pirmenybes. "Baltieji" palaiko puikius santykius su Dortmundo "Borussia" klubu, todėl sunku susitarti dėl šio sandorio nei vienai šaliai nebuvo.

Į A. Hakimi yra dedamas didelės viltys - dešiniojo krašto gynėjas iš jaunimo komandos praėjusį sezoną iškart perėjo į pagrindinę "Real" sudėtį. Futbolininko debiutas vyrų futbole buvo gana sėkmingas - jis sužaidė 17 rungtynių ir įmušė du įvarčius.

Visgi, "Real" mano, kad marokiečiui vis dar reikia įgauti patirties ir dar prieš patvirtinant šį sandorį į komandą pasikvietė kitą krašto gynėją, sudarysianti rimtesnę konkurenciją Dani Carvajaliui - Alvaro Odriozolą.

A. Hakimi šių metų pasaulio čempionate gynė Maroko rinktinės garbę - ne savo įprastame krašte (kairėje) žaidęs gynėjas pasirodė visose trijose grupių etapo rungtynėse.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Napalys
Napalys (palaiko Real Madrid C.F., Vokietija)
1 3 07-11 19:13
Visoms pusems geras sandoris. Prie naujo trenerio nedaug butu gaves losti Reale
Marčius33
Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
1 1 07-11 19:20
Pagal savo amžių tikrai geras žaidėjas, manau patobulėjimas išeis į naudą.