Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: V. Lindelofas už didžiulę pinigų sumą keliasi į "Man United"


Pagaliau oficialiai paskelbta, kad "Manchester United" įsigijo Lisabonos "Benfica" gynėją Victorą Lindelofą. 

Tai, jog dėl šio žaidėjo perėjimo pasiekė susitarimą, "raudonieji velniai" pranešė dar šeštadienį, tačiau dabar visos jo detalės suderintos galutinai.

22-ejų metų švedas perėjo medicininę patikrą bei pasirašė ketverių metų sutartį, o už šį naujoką Mančesterio klubui veikiausiai teks pakloti 40 mln. svarų sterlingų.

"Victoras yra labai talentingas jaunas žaidėjas, kuris prieš akis turi puikią ateitį "United" gretose", - kalbėjo komandos treneris Jose Mourinho. "Mūsų sezonas praėjusiais metais parodė, kad mums reikia daugiau pasirinkimų bei kokybės, jog turėtume didesnę sudėtį, o Victoras yra pirmasis, prie mūsų prisijungęs šią vasarą. Žinau, kad mūsų fantastiška grupė futbolininkų jį priims kaip savą."

Iš pradžių "Man United" už Lindelofą sumokės 30,9 mln. svarų sterlingų, o likusi suma, susijusi su gynėjo žaidimu, bus pervesta laikui bėgant.

"Esu sujaudintas prisijungdamas prie "Manchester United", - sakė Lindelofas. "Labai mėgavausi savo laiku "Benfica" gretose ir ten labai daug išmokau. Visgi, nekantrauju rungtyniauti "Premier" lygoje, "Old Trafford" stadione bei Jose Mourinho komandoje. Nekantrauju pradėti ir prisidėti prie ekipos pastangų laimėti dar daugiau trofėjų."

Beveik visą paauglystę Lindelofas praleido savo gimtojo miesto klube "Vasteras", o Lisabonos "Benfica" komandoje jis rungtyniavo nuo 2012-ųjų. Portugalijos čempionų gretose jis iš viso sužaidė 73 rungtynes. Švedijos rinktinei Lindelofas jau atstovavo 13 kartų.

Straipsnio įvertinimas: 2 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Foxgee
2017-06-14 23:36
1 21
Sako Zalgiris lygus MU nes 3 taures eme, o tada MC lygus Pakruojo Kruojai nes nieko nelaimejo.
Foxgee
2017-06-14 23:35
2 17
MC perka Stones uz 50 ir dar ant suolo laiko, o zvengia kad MU uz 40 perka .nu proto nulis.pries tai dar Mangala uz 40 nusipirke.bbz.kas cia is ko juoktis turi o kas tylet kamputi.
Guseppe
2017-06-14 22:15
2 17
MCsirgaliau tu geriau zinai, patikesim tavim. kam isvis tie titulai reikalingi, geriau merkt simtus milijonu ir sude sedeti, gauti i skura ucl playoffose nuo monaco vaiku ir t.t tai yra vertingiau nei titulai.
Milstas
Milstas (palaiko Juventus FC, Meksika)
2017-06-14 22:47
0 14
Va tam Vasteras klubui kiek girdėjau gerai pinigų nubyrės dėl šito transfero O klubas žaidžia tik 3 Švedijos lygoj, taip sakant įdomu kada Vilniaus Žalgiris pradės augint kažkokius talentus ir juos pardavinėt, nes tik toks kelias klubui išsivystyt.
Conte
2017-06-14 23:04
0 13
Pažiūrėk Lietuvoj butù kainas suprasi kas vyksta Europoj!