Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: Z. Zidane`as pratęsė sutartį su "Real"


2017-08-12 13:39:23 La Liga Real Madrid C.F.

Fantastiškai trenerio karjerą Madrido "Real" ekipoje pradėjęs Zinedine'as Zidane'as dar ilgai tęs savo darbus Ispanijos sostinėje.

Praėjusių metų sausio mėnesį karališkojo klubo vairą perėmęs legendinis prancūzas iškovojo dvi Čempionų lygos nugalėtojų taures, triumfavo 2016/17 m. sezono "La Liga" pirmenybėse bei dviejuose UEFA Supertaurės mačuose.

Buvęs saugas galės džiaugtis ne tik prezidento Florentino Perezo parodytu pasitikėjimu, bet ir dvigubai didesne alga.

Iki šiol specialistas per sezoną susižerdavo 4,35 mln., dabar gaus apie 8 mln. eurų.

Apie naują kontraktą AS pranešė jau anksčiau, o šiandien vakare apie naująją sutartį prakalbo ir pats Z. Zidane`as.

"Mano istorija su Madrido "Real" yra susieta giliau nei tik kontraktais ar parašais. Aš esu laimingas tuo, kad buvau susietas su šiuo klubu, tačiau šis kontraktas dar nieko nereiškia. Tu gali jį pratęsti 10-20 metų. Aš žinau kur dabar esu ir ką aš darau. Po metų, manęs čia jau gali ir nebūti.

Aš labai laimingas, kad Madrido "Real" parodė pasitikėjimą manimi. Aš labai laimingas, galėdamas taip sėkmingai dirbti su savo trenerių štabu. Mūsų tikslai visada išlieka tie patys: bandyti laimėti kiekvienas rungtynes ir kiekvieną titulą. Mes itin mėgaujamės savo darbu", - po naujosios sutarties pasirašymo spaudos konferencijoje kalbėjo Z. Zidane`as.

Naujoji stratego sutartis galios iki 2020 metų vasaros, o naująjį sezoną prancūzas su savo ekipa pradės jau rytoj Ispanijos Super taurės turnyre, kuriame Madrido ekipos laukia akistata su "Barcelona".

Straipsnio įvertinimas: 14 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
M-NUS
M-NUS (palaiko Real Madrid C.F.)
0 15 08-12 16:23
"Tt" komentaras:
Tai kad normaliai realas losdavo ir prie benitezo, atsimenu buvo laimeje net 10-2 pries kazka la ligoje bet ir siaip buvo daug pergaliu, tik kazkaip visi uzsistume ant jo del nieku
Ką jau vien reiškia CdR taurė palaidota dėl trenerio kvailumo užregistruot žaidėją rungtynėms, kuris į sąrašą įtrauktas būt negalėjo. Ir šiaip, kas stebi rungtynes, o ne tik rezultatus, matė, kad prie Rafos Realas buvo ne komanda. Kažkoks nesusižaidimas matėsi, buvo aiškiai galima matyt, kad ne vien strateginiai klausimai kamuoja, bet ir atmosfera komandoj nekažką. Zidano autoritetas padarė savo ir tas jaučiasi. Norėtųsi tik, kad nebūtų išmestas, jei apturėtų prastesnį sezoną be titulų. Tikiuosi Zizou bus mūsų SAF.
www
1 13 08-12 15:38
benitezas yra benitezas,atlanto lygio treneris
dy_kej
dy_kej (palaiko Real Madrid C.F., Chelsea FC)
1 10 08-12 16:32
Šitą Realo žingsnį galima tik pasveikinti - Zidane'as be jokių abejonių pats perspektyviausias pasaulio treneris šiuo metu ir jau įrodė,ką gali vyriausiojo trenerio poste.O jo karjera dar tik prasideda.Belieka palinkėti jam sekmės ir dar daug trofėjų su karališkuoju klubu
Marčius33
Marčius33 (palaiko Real Madrid C.F.)
3 12 08-12 14:23
Gerą pravardę įšovė Hitman'as užskaitau šitą. O Zidanas nusipelnė kontrakto labiau nei kas kitas. Tikiuosi toliau taip tryps varžovus kaip dabar.
:D
1 8 08-12 14:24
priminsiu kad pries ji dirbo benitezas.Kaip lt rinktineje pries janke igoris...