Olandai išsigelbėjo rungtynėse prieš Kazachstaną (VIDEO)

Prieš rungtynes pašaipiai atsiliepę apie Kazachstaną Guuso Hiddinko auklėtiniai vos nenusvilo antrą kartą iš eilės.

Viena stipriausių pasaulio rinktinių po pirmojo kėlinio namuose 0-1 atsiliko nuo svečių iš egzotiškos šalies, tačiau 62 minutę Klaasas Janas Huntelaaras rezultatą išlygino.

Netrukus iš aikštės buvo išvytas svečių saugas Dzholchiyevas ir "oranžiniai" tuo puikiai pasinaudojo - 82 ir 89 minutėmis pelnė dar du įvarčius ir šventė pirmąją pergalę Europos čempionato A atrankos grupėje.

Kitame mače dar vieną staigmeną pateikė čekai, išvykoje 2-1 nugalėję turkus. 8 minutę vietos fanų džiaugsmui U.Bulutas pelnė įvartį, tačiau 15 min. T.Sivokas ir 58 min. B.Dockalis atsakė taikliais smūgiais.

Kaimynai latviai savų žiūrovų akivaizdoje 0-3 pralaimėjo islandams.

Turkija 0

B grupėje Belgija namuose 6-0 sutriuškino Andorą. Nugalėtojų komandoje po du įvarčius pelnė K.de Bruyne ir D.Mertensas.

Izrealis išvykoje 2-1 įveikė Kiprą, o Velsas su bosniais sužaidė be įvarčių.