"Old Trafford" stadione naujasis čempionas nepaaiškėjo - "Leicester" neįveikė"Man Utd" ekipos (VIDEO)

16 valandą 5 minutės Anglijos "Premier" lygoje įvyko antroji sekmadienio 36-ojo turo dvikova.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" susigrūmė su Claudio Ranieri treniruojama "Leicester City" komanda. "Lapėms" čempionų vardo dar teks palaukti - legendiniame stadione pergalės pasiekti nei vienai komandai nepavyko ir susitikimas baigėsi rezultatu 1-1.

Rungtynes itin aktyviai pradėjo Louiso van Gaalo auklėtiniai. "Raudonieji velniai" nuo pirmos minutės spaudė varžovus jų aikštės pusėje ir 8-ąją minutę pasiekė pirmąjį tikslą. Po Antonio Valencia pakelto kamuoliu vienas baudos aikštelėje likęs Anthony Martialis nuginklavo Kasperą Schmeichelį.

Vis dėlto "lapės" po greitai praleisto įvarčio šeimininkų sirgalių akivaizdoje nepasimetė. 17-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai po standartinės situacijos galva pasižymėjo komandos kapitonas ir pagrindinis centro gynėjas Wesas Morganas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką C. Ranieri auklėtiniai rodė nagus "Man Utd" saugams ir gynėjams, tačiau persverti rezultato jų naudai taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje buvo gana panašus. Tiek vieni, tiek kiti itin daug progų prie vartų nesukūrė. Gerą progą pasižymėti 79-ąją minutę turėjo Chrisas Smallingas, tačiau anglo galva smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. 86-ąją minutę Danielis Drinkwateris už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės, bet "Leicester" per likusį laiką apsigynė ir džiaugėsi lygiosiomis.

Pergalės atveju "Leicester" klubas būtų užsitikrinęs čempionų titulą. Vis dėlto "lapės" ilgai laukti išsvajotojo momento gali ir neprireikti, jei rytoj "Tottenham" nesugebės laimėti prieš Londono "Chelsea".

"Manchester United" 1 - 1 "Leicester City"
8' [1 - 0] A. Martial
17' [1 - 1] W. Morgan
87' D. Drinkwater ("Leicester") pašalintas iš aikštės