Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oscaras: Kinijos čempionatas turi potencialo varžytis su "Premier" lyga


2017-01-11 12:05:40 Premier League Chelsea FC

Naujasis Šanchajaus SIPG pirkinys Oscaras mano, kad Kinijos "Super" lyga ateityje gali mesti iššūkį net Anglijos pirmenybėms, jei klubams ir toliau pavyks pritraukti žvaigždes.

Pats brazilas į SIPG persikėlė už 60 mln. eurų bei prisijungė prie komandos draugo rinktinėje Hulko bei buvusio Londono "Chelsea" stratego Andre Villas-Boaso.

Žaidimą Kinijoje taip pat jau pasirinko Carlosas Tevezas, Axelis Witselis, Ramiresas, Alexas Teixeira, Ezequielis Lavezzi, Johnas Obi Mikelis, Graziano Pelle, Burakas Yilmazas, Paulinho, Renato Augusto, Fredy Guarinas bei Jacksonas Martinezas.

"Jeigu jie taip tęs ir toliau, galbūt taip, nes jie turi daugybę gerų projektų", - sakė Oscaras, Sky Sports paklaustas apie kinų galimybę varžytis su "Premier" lyga.

"Žinoma, "Premier" lygos žaidėjų lygis yra aukščiausias pasaulyje, tačiau Kinijos vaikinai yra labai geri. Jie daug padeda naujiems futbolininkams ir tikiuosi, jog taip bus ir toliau, nes aš atvykau padėti jiems."

"Transferas buvo geras man, geras "Chelsea", geras Šanchajaus klubui, taigi, esu labai laimingas atvykęs į Kinijos "Super" lygą."

"Manau, Kinijos klubai išleidžia daugybę pinigų, kad žaidėjai atvyktų į Kiniją, nes nori sustiprinti lygą. Jie man pateikė pasiūlymą ir aš esu labai laimingas, jog čia atvykau."

Oscaras pasižymėjo įvarčiu jau debiutiniame mače vilkint SIPG marškinėlius.

Straipsnio įvertinimas: 0 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Vova
2017-01-11 12:31
0 19
Jau lenda i subines nuvaziaves
.
2017-01-11 12:43
1 10
idiotiskos populistines kalbos. palos metus ar du i gris i europa, kai pabos megeju lygoj zaist.
imdb lyga
2017-01-11 12:59
2 10
Atsakymas į "Rasmusas klajunas komentarą
panasumu yra tarp situ lygu, ir ten ir ten visi losia del pinigu nera motyvacijos jokios tik bapkes bapkes...
Uztat kitur zaidziama su motyvacija, tik uz ideja, ir gauna tik maisto davini. Nes tikimasi kad ateityje iteks oskara uz karjeros patekimus.
FANAS
2017-01-11 13:11
1 7
aha parsidaveliai sneka as suprantu milziniski pinigai bet juk ten tik del ju,o ne del titulu ar garbes,tokius kurie nezaidzia auskciausian lygi neverta net i rigtines jimti ,geras pavyzdis brazilai,kai puse komandos zaidzia kinijoje,tokie ir rezultatai rigtineje jie geri zaidejai bet jie padare savo sprendima,nekovoti del garbes o kovoti del pinigu tai tegu ir kovoja ten
lol
2017-01-11 12:47
0 6
Tai gi jie ne futbolo isvare lost visi