P. Alcacero dublis atnešė pergalę "Barcai", "Valencia" ir "Atletico" taip pat neklydo (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 11-ojo turo rungtynės.

"Valencia" išlaiko savo nesustabdomą formą - "šikšnosparniai" rezultatu 3-0 nugalėjo "Leganes" ir kartu su "Barcelona" bei "Atletico" išlieka vienintelėmis komandomis, dar nepatyrusiomis pralaimėjimo skonio.

14-ąją minutę Dani Perejo išvedė šeimininkus į priekį. Antrajame kėlinyje pergalę užtvirtino po įvartį pelnę Rodrigo bei Santi Mina.

Tai - septintoji "Valencia" pergalė iš eilės. Valensijos ekipa lieka antroje vietoje ir nuo lyderės "Barcos" išlaiko 4 taškų atsilikimą.

Sunkiai šį sezoną žaidžiantis Madrido "Atletico" išvargo pergalę prieš La Korunjos "Deportivo". 91-ąją minutę Thomo puikus smūgis po standartinės situacijos leido svečiams išsivežti pergalę iš "Riazor" stadiono.

Dar kitos rungtynės, kuriose "Alaves" susigrūmė su Barselonos "Espanyol", baigėsi pastarųjų nesėkme - "Alaves" po 1-ąją rungtynių minutę pelnyto įvarčio iškovojo pergalę.

Kitose rungtynėse nelengvą pergalę pasiekė pirmenybių lyderė "Barcelona". Ernesto Valverde auklėtiniai rezultatu 2-1 palaužė "Sevilla" futbolininkus.

23-ąją minutę katalonus į priekį išvedė netikėtai startinėje sudėtyje pasirodęs Paco Alcaceras - jis pasinaudojo varžovų gynėjo klaida ir nuginklavo jų vartus.

Vis dėlto antrajame kėlinyje svečiai iš Andalūzijos pasiekė išlyginamąjį įvartį - Guido Pizarro galva po kampinio nuginklavo Ter Stegeną.

Tačiau ilgai lygaus rezultato "Sevilla" neišlaikė - pergalingą rungtynių įvartį 65-ąją minutę pasiekė tas pats P. Alcaceras.

"Barcos" sąskaitoje - 31 taškas ir nei vieno pralaimėjimo.

"Valencia" 3 - 0 "Leganes"
14' [1 - 0] D. Parejo
71' [2 - 0] Rodrigo
82' [3 - 0] S. Mina (11 m. baudinys)

"Deportivo" 0 - 1 "Atletico"
90+1' [0 - 1] Thomas

"Alaves" 1 - 0 "Espanyol"
1' [1 - 0] C. Santos
39' M. Hermoso ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"Barcelona" 2 - 1 "Sevilla"
23' [1 - 0] A. Paco
59' [1 - 1] C. Pizarro
65' [2 - 1] A. Paco

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10701749" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>