P. Guardiola: tai buvo labai prastas antrasis kėlinys

Pepas Guardiola vakar atsakomosiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse suteikė progą pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams, tačiau vaizdu aikštėje neliko patenkintas.

"Man City" pirmoje dvikovoje prieš "Basel" laimėjo rezultatu 4-0, todėl Mančesteryje liko sutvarkyti tik formalumus. "Basel" pritrenkė varžovus - pasiekė pergalę rezultatu 2-1, tačiau iki kelialapio į kitą etapą buvo labai toli.

"Esame labai laimingi būdami ketvirtfinalyje", - po rungtynių sakė P. Guardiola. - Antrajame kėlinyje mes nebenorėjome atakuoti ir net pamiršome kaip reikia atlikinėti perdavimus. Antrasis kėlinys buvo labai, labai blogas".

"Ketvirtfinalyje mūsų laukia visiškai skirtingas varžovas. Šiame etape bus tik komandos, kurios yra nusitaikiusios į titulą ir su jomis kovoti bus ypač sunku.

Tačiau mes esame pasiruošę šiam etapui, mums tereikia sugrįžti į tą žaidimo etapą, kuriame buvome keliose paskutinėse rungtynėse", - pridūrė strategas.

Be "Man City" vietą Čempionų lygos ketvirtfinalyje jau turi Madrido "Real", "Juventus" ir "Liverpool".