Paaiškėjo LFF Futsal taurės finalo dalyviai

Šią savaitę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Futsal (salės futbolo) taurės turnyre buvo sužaisti du pusfinalio mačai, kurie nulėmė kovo 30 d. vyksiančio finalo dalyvius. Jais tapo Kauno „Vytis“ ir Kaišiadorių „Baltai“.

Pirmajame pusfinalyje susitiko dvi „Betsafe-Futsal A lygos“ komandos, kurių dvikova žadėjo intriguojančią kovą – Klaipėdos „Koralas“ priėmė taurės savininkus „Vytį“.

Dvikovoje geriau startavo svečiai iš laikinosios sostinės, kai ketvirtą bei šeštą minutę pasižymėjo Afranio bei Ericsonas Keleberas. Po kelių minučių Ievgenijus Golubchanskis sušvelnino rezultatą, bet netrukus T. Brandao atstatė dviejų įvarčių pranašumą.

Aukščiausiame divizione šį sezoną debiutavęs „Koralas“ visgi pristigo kokybės antrojoje rungtynių dalyje. „Vyčio“ lyderis E. Kleberas sugebėjo du kartus nuginkluoti vartininką, o dar vieną tikslų smūgį pridėjo Klebertas Ferreira.  Kauniečiai triumfavo 6:1.

Kitame pusfinalyje tarpusavyje susitiko dvi regionuose žaidžiančios komandos Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro (ŠSPC) ekipa bei Kaišiadorių „Baltai“. Žiūrovai čia išvydo įtemptą dvikovą, kurioje per pirmą kėlinį įvarčių net nebuvo įmušta.

Agnius Juozapaitis 30 minutę išvedė radviliškiečius į priekį, bet viskas apsivertė aukštyn kojomis jau po minutės, kai Saulius Jankauskas rezultatą išlygino, o netrukus Egidijus Brazinskas persvėrė rezultatą „Baltų“ naudai. Svečiai šios persvaros neišleido iš savo rankų ir laimėjo 2:1. „Baltams“ tai bus pirmasis taurės finalas.

Finalo dvikova tarp „Vyčio“ ir „Baltų“ vyks Kėdainių arenoje kovo 31 dieną. Daugiau informacijos bus pateikta artimiausiu metu.