Paaiškėjo paskutinis FA taurės aštuntfinalio dalyvis (VIDEO)

Trečiadienį sužaistos paskutinės FA taurės ketvirtojo etapo rungtynės.

Atsakomajame mače trečioje pagal pajėgumą šalies futbolo lygoje žaidžianti  "Peterborough" komanda susigrūmė su aukščiausios lygos "West Brom" klubu. Po 11 metrų baudinių serijos "Premier" lygos garbę ginantys "West Brom" futbolininkai pateko į aštuntfinalį.

Pirmoji dvikova baigėsi rezultatu 2-2. 55-ąją minutę pranašumą bendru rezultatu 3-2 po Jono Tayloro įvarčio įgijo "Peterborough", tačiau Darrenas Fletcheris 71-ąją minutę nuginklavo varžovų vartininką ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, o 11 metrų baudinių serijoje sėkmė nusišypsojo "West Brom" klubui.

Tony Puliso vadovaujama komanda penktajame FA taurės etape susigrums su "Reading".

"Peterborough" 1 - 1 "West Brom"
(11 m. baudinių serija: 3-4)
55' [1 - 0] J. Taylor
71' [1 - 1] D. Fletcher

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8287626" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>