"Panevėžys" įspyrė šešis įvarčius

Paskutiniąsias LFF pirmojo rato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su „Kupiškio“ klubu. Panevėžiečiai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 6:0 (4:0).

Mačo pradžia svečiams susiklostė labai sėkmingai. Jau 9-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ gynėjas Martynas Dūda laisvas atsidūrė šeimininkų baudos aikštelėje ir iš arti pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus. Antrojo kėlinio pusėje „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas du kartus pasiuntė kamuolį į „Kupiškio“ vartus, o prieš pat pertrauką tai dar sykį pavyko padaryti Ilja Tsyvilkai. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 4:0 svečių naudai.

Antrasis kėlinys tapo tik formalumu, nes panevėžiečių pergalė jau niekam nekėlė abejonių. FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas atliko visus penkis galimus keitimus, nes svečiai tvirtai kontroliavo žaidimą. Po keitimo antrajame kėlinyje pasirodę Ronaldas Misiūnas ir Rokas Lazdinauskas dar spėjo pelnyti po įvartį.

Šiame susitikime dėl anksčiau gautų raudonų kortelių panevėžiečiams padėti nagalėjo Žilvinas Banys bei Edvardas Tamulevičius.

FK „Panevėžys“  sudėtis: M. Suvaizdis, V. Gašpuitis, M. Dūda, I. Tsyvilka (44′ T. Kačerauskas), A. Karvackis, E. Fiodorovas, J. Skinderis (46′ R. Lazdinauskas), P. Janušauskas (78′ P. Obolevičius), M. Butkus (58′ R. Misiūnas), D.Kingas (64′ D. Petrauskas), T. Markevičius.

„Kupiškis“: U. Obolevičius, A. Šteinas, E. Baranauskas (64′ M. Butėnas), D. Paulauskas, E. Stankevičius, J. Podo, E. Navickas, R. Songas (61′ A. Laurenčikas), S. Roicevičius, D. Nebilevičius, G. Žilinskas.

Rungtynės Kupiškyje panevėžiečiams buvo paskutinės pirmajame pirmenybių rate. Per 13 susitikimų „Panevėžio“ futbolininkai surinko 28 taškus ir turnyro lentelėje rikiuojasi pirmoje vietoje. LFF I lygos pirmenybėse dalyvaujančioms komandoms greitai bus pertrauka, o panevėžiečiams ji jau prasidėjo, mes mūsų miesto futbolininkai jau sužaidė visas pirmojo rato rungtynes.

Dabar „Panevėžio“ futbolininkai turės trumpas atostogas, o į treniruotes žaidėjai vėl rinksis liepos 9 dieną. Iki antrojo rato pradžios pertraukos metu FK „Panevėžys“ planuoja sužaisti vieną kontrolinį mačą. Komandą prieš antrojo rato pradžią turėtų papildyti du arba trys nauji žaidėjai.

Pirmąsias antrojo rato rungtynes reprezentacinė miesto komanda žais liepos 29 dieną išvykoje su ‚Pakruojo“ klubu.