Pasakiško A. Wengero atsisveikinimo nebus: Madride pralaimėjęs "Arsenal" vietą finale užleido "Atletico" (VIDEO)

Madrido „Atletico“ sugebėjo apginti savo tvirtovę. Po atkaklios kovos „Atletico“ 1:0 įveikė Londono „Arsenal“ ir žengė į Europos lygos finalą. „Atletico“ bendru rezultatu laimėjo 2:1.

„Atletico“ namuose Europos turnyruose nebuvo praleidusi nė vieno įvarčio keturiose rungtynėse iš eilės ir šią seriją tik pratęsė.

Madrido ekipai, kuri pasiekė 1:1 lygiąsias Londone, užteko tiesiog išlaikyti savo vartus sausus ir to būtų užtekę žengti į finalą. Vis dėlto „Atletico“ viską užbaigė kur kas ramiau.

Ispanijos ekipą per pridėtą teisėjo laiką pirmajame kėlinyje išvedė Diego Costa, kurio įvartis šiose rungtynėse ir buvo vienintelis.

Nors šiose rungtynėse įvarčio reikėjo „Arsenal“ ekipai, jie už varžovus atliko kur kas mažiau smūgių – 7:15. Per 90 minučių „Arsenal“ ekipa sugebėjo vos kartą smūgiuoti į vartų plotą.

Tai buvo paskutinės Arsene‘o Wengero rungtynėse Europos lygoje stovint už „Arsenal“ ekipos vairo.

„Atletico“ 1:0 „Arsenal“ (2:1 bendru rezultatu)
45+2‘ [1-0] D. Costa