Visos rungtynės
Kur stebite pasaulio čempionato kovas?
  • Namuose
  • Bare
  • Darbe
  • Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

Visos apklausos

Patikimi šaltiniai: D. Alvesas - per žingsnį nuo persikėlimo į Mančesterį


Patikimi futbolo naujienų portalo Goal.com šaltiniai atskleidžia, jog "Manchester City" yra arti susitarimo su Turino "Juventus" gynėju Dani Alvesu.

"Miestiečiai" šią vasarą keičiasi iš pagrindų, o komandą palikus beveik visiems krašto gynėjams ieškomi net keturi šios pozicijos futbolininkai.

Dabartinis ekipos treneris Pepas Guardiola ilgą laiką brazilui vadovavo "Barcelona" gretose ir jį kaip vieną taikinių išskyrė dar balandžio mėnesį.

Tiesa, pirmosios pavardės "Man City" trokštamų žaidėjų sąraše yra Benjaminas Mendy iš "Monaco" bei Londono "Tottenham" atstovas Kyle'as Walkeris, bet klubo direktoriui Txiki Begiristainui nė vieno šių sandorių užbaigti dar nepavyko.

Tai turėjo būti padaryta dar prieš įsigyjant Alvesą, tačiau dabar panašu, kad brazilas taps trečiuoju "City" naujoku po Bernardo Silvos ir Edersono.

Visgi, tai nereiškia, jog Mendy bei Walkeris nepapildys komandos - šaltiniai klubo viduje atskleidžia, kad susitarimas dėl šių transferų galiausiai bus pasiektas, o jo atstovai taip pat dirba siekdami prisivilioti "Southampton" narį Ryaną Bertrandą.

"Monaco" bei "Tottenham" savo žvaigždžių paleisti lengvai nesutinka ir nori uždirbti kiek įmanoma daugiau pinigų, tačiau "Juventus" sutiks 34-erių metų veteraną Alvesą parduoti už simbolinę sumą. Šis taip pat dega noru vėl bendradarbiauti su Guardiola, tad asmeninės kontrakto sąlygos bus suderintos akimirksniu.

Šiek tiek per anksti savo atsisveikinimą su komandos draugu socialiniame tinkle Instagram paskelbė "bianconeri" snaiperis Gonzalo Higuainas - jam savo patalpintą vaizdo įrašą teko ištrinti, bet jis vis tiek rado kelią atgal į internetą.


Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Krw zjbs
2 24 06-18 13:22
Paims uz kuklia suma, nors realiai Alves pagal zaidima dabar vertas kokiu 50 milijonu, tik tas amziaus faktorius viska keicia.
mng
1 13 06-18 12:55
praktiskai done deal uz ~5 mln svaru. 2 metu kontraktas.
polo
0 10 06-18 14:09
alves kietas bahuras nors ir pavaidinti megsta anglijoje lauktu nauji issukiai
prisimenat?
3 11 06-18 18:03
"I didn't realise until about five years ago that Manchester had two teams"
A
1 5 06-18 19:01
Jop, Alvesas zinojo City, nes Manure is Trafordo, kuris uz Mancesterio ribu.