Paulinho įvartis rungtynių pabaigoje atnešė pergalę "Barcai" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 4-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" savo rungtynes žaidė Madride, kur teko susigrumti su "Getafe". Aikštės šeimininkai rodė charakterį, tačiau katalonai sėkmingų keitimų dėka išplėšė pergalę rezultatu 2-1.

39-ąją minutę "Getafe" įsiveržė į priekį, kai įspūdingą įvartį pasiekė Gaku Shibasaki. Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Barca" tuo pačiu atsakyti varžovams nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje "Barca" rungtyniavo kur kas sėkmingiau - 62-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Denisas Suarezas išlygino rezultatą.

Itin atkaklios buvo paskutinės 10 minučių. "Getafe" kūrė pavojingas atakas, tačiau 84-ąją minutę aikštėje vos septynias minutes praleidęs "Barcelona" naujokas Paulinho puikiu smūgiu išplėšė katalonams pergalę.

"Barca" ir toliau itin užtikrintai rungtyniauja Ispanijos pirmenybėse - pasiektos keturios pergalės iš tiek pat galimų.

Kitose rungtynėse, kurios susitiko dvi Valensijos komandos, susitikimas baigėsi lygiosiomis, o Madrido "Atletico" pasiekė pirmą ir istorinę pergalę savo naujajame stadione - minimaliu skirtumu pranoko "Malaga".

"Getafe" 1 - 2 "Barcelona"
39' [1 - 0] G. Shibasaki
62' [1 - 1] D. Suarez
84' [1 - 2] Paulinho

"Levante" 1 - 1 "Valencia"
31' [0 - 1] Rodrigo
41' [1 - 1] E. Bardhi

"Real Betis" 2 - 1 "Deportivo"

"Atletico" 1 - 0 "Malaga"

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

ds
2017-09-16 19:32
1 38
eina naa.. Dar sakyciau visai nebloga Paulinho imuse Dziaugiuose istikro uz ji Pagalvokit kaip jus jaustumetes jo vietoj dabar, kai visi ant jo stume, kad bus f*** ir dabar baaaam! Isplesta pergale barcai
barcelona 1989 (palaiko FC Barcelona)
2017-09-16 19:23
3 34
visi lojo kad sudas tas paulinho o kaip reikejo ir isove,sunki pergale bet svarbu trys taskai sveikinimai barcos fanams
0 25
rungtynes tai baisios,L.Suarez tai tragiskas po traumos aplamai nepalosia, o Valverde sakyciau gal visai neblogai diriguoja, 2 ivarciai ir abu po keitimo
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-09-16 20:14
17 40
Eik tu namas Visų pirma reikėtų tikrai pagirti Valverde, bent aš asmeniškai manau, kad kol kas viską daro beveik idealiai kaip tik įmanoma, tikra atgaiva po Barcos vėžio lordo Lucho. Pirmas dalykas - nebuvo praktiškai jokios rotacijos. ***s lordas Lucho tik pamatęs Getafe vardą iš karto įleistų malkas, kad eilinį kartą lygioj vietoj merktų taškus. Valverde matomai nėra toks pridurkas ir pasižiūrėjo ką šiuo metu daro Getafe, kurį sezoną pradėjo labai geroj formoj - atėmė taškus iš Athletic išvykoj, tik per plauką gavo nuo Sevillos ir padarė Leganes. Dar pridėjus tai, kad akivaizdžiai matėsi, jog Barca buvo sėdus fiziškai po sunkių rungtynių vidury savaitės, manau reikėjo būtinai žaisti beveik stipriausia sudėtim, nes buvo didelė rizika merkti taškus leidus lošti atsarginiams šiose rungtynėse. Jei gerai pamenu, tai pakeitė tik RB, lošė S. Roberto, kuris manau yra vienintelė tokia didesnė Valverdės klaida - S. Roberto absoliutus lavonas RB pozicijoj. Bet iš kitos pusės Valverde ko gero visiškai nurašė A. Vidalį, todėl S. Roberto lieka kaip ir vienintelis RB atsarginis žaidėjas, nors vietoj jo ir Digne drąsiai galima leisti, daug geriau suloš be jokių kalbų Šiandien galbūt tik Iniesta turėjo ilsėtis, gana smarkiai jau jis sėdęs ir per savaitę max 1 grajų gali sulošti. Reikia jį taupyti svarbiems grajams, prieš Juve dar visai gerai palošė. Tuo pačiu būtina į komandą labiau integruoti Denis Suarez, jis vienintelis žaidėjas nuo suolo orientuotas į puolimą, kuris gali duoti bent kažkokios naudos Jam trūksta tik žaidimo laiko, nesinori, kad taptų antru Thiago. Misteris 140 limonų € Dembele gavo traumą lygioj vietoj, vietoj jo įėjo Deulofeu, kuriam atrodo La Liga vis dėlto bus per aukštas lygis, visiškas minusas. Kartu su S. Roberto tiesiog nužudė dešinį kraštą. Kas dėl rungtynių buvo labai sunkios dėl nuovargio ir dar išvykoj. Sunkiai judėjo puolime, bet šiaip netaip išplėšti taškai. Patys golai kaip iš komedijų serijos Svarbiausia, kad pirmą golą sukūrė dvi didžiausios šiandienos nelaimės S. Roberto ir Deulofeu su savo klumpėm trypdami Antras golas irgi prie komedijos neša, kitas misteris (tik kad 40 limonų €) pademonstravo tobulą kamuolio valdymo techniką ir įspūdingą užbaigimą išplėšdamas kol kas sunkiausią pergalą šiame sezone Savo limonus sakyčiau kaip ir atidirbo, daugiau iš jo niekas nesitiki Pergalė yra pergalė, nenurašiau ir nenurašau FC Vilnius jėgos, bet optimizmo man šitas golas per daug nesuteikė Belieka sulaukti Madref šiukšlių uždūchinimo nuo Sociedado, jeigu kišeniniai teisėjai neprikiš nagų, ir visai neblogas variantas +7 taškai vos prasidėjus čempionatui