Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Pavojaus skambutis PSG: L.Messi dega noru revanšuotis


2017-02-17 16:40:37 La Liga Čempionų Lyga FC Barcelona

Triuškinančią nesėkmę UEFA Čempionų lygos pirmajame aštuntfinalio mače patyrusi "Barcelona" komanda dar nelaidoja vilčių žengti į kitą etapą.

Ypač ryžtingai nusiteikęs klubo lyderis Lionelis Messi, kuris, anot "Mundo Deportivo", tiesiog dega noru revanšuotis Paryžiaus "Saint Germain" klubui už skaudžią nesėkmę 0:4. Tai žvaigždė pareiškė ir jį aplankiusiam tėvui Jorge.

Savo ruožtu leidinys AS teigia, kad iškritimas iš Čempionų lygos galbūt net paskatintų argentiniečio derybas dėl naujo kontrakto su "Barcelona".

Nors fiasko Čempionų lygos turnyre gerokai sumažintų L.Messi šansus iškovoti "Auksinį kamuolį" ar panašius prizus, tačiau jis toliau išliks itin įtakinga asmenybe komandoje, kur galėtų tarti lemiamą žodį dėl būsimo vyr. trenerio.

Šiame "La Liga" sezone L.Messi per 19 rungtynių pelnė 17 įvarčių, o Čempionų lygoje per 6 mačus pasižymėjo 10 taiklių smūgių.

Atsakomoji Čempionų lygos dvikova "Camp Nou" stadione vyks kovo 8 dieną.
 

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Essyr
3 13 02-17 17:07
Esme, kad Barca toks klubas, kuris pusetinai zaidziant gali sukalti 5 ivarcius. Viskas priklausys dabar nuo PSG, jeigu nuo pat pradziu agresyviai atsimusines tuomet Barcai sansu nera, taciau jeigu ramumas ir saltakraujiskumas dings tuomet Barca pataskyt juos dar gali. Sias rungtynes tikrai rinksiuos vietoj Benficos su Borussia
Baudejas
7 12 02-17 18:47
Sveiki portalo šiūkšlės ir Lietuvos kaimo atchodai. Šiandien aš vykdau specialią ESPN finansuota apmokymų programą kurioje pamokysiu visus kaip parašyti dėmesio vertą paklodę kuri atitinka visus tarptautinius Crespo avataro paklodės standartus. Dažnai manęs klausia ar tokią paklodę suraityt gali tik specialių sugebėjimų žmogus ir mano atsakymas paprastas - tokią paklodę gali parašyti bet kas, nuo mažamečio vaiko iki močiutės, tereikia žinoma atkreipti dėmesį į keletą nusistovėjusių taisyklių ir profesionalios paklodės reikalavimų. Būtent šiame Tutoriale ir bus mėginama paiškinti pagrindinius žingsnius kuriuos reikia žinoti norint parašyti standartinę paklodę kuri atitinką visus ESPN ir TPA(tarptautinė paklodžių asocijacija) standartus. Taigi pirmiausia reikia suprasti tai, kad paklodė gali būti rašoma po kiekviena naujieną ir betkokia tema, nes paklodės lankstumas leidžia pačiai temai prisitaikyti prie paklodės, o ne atvirkščiai, todėl paklodėj komentuojami dalykai neprivalo būti susiję su komentuojama naujiena. Žinoma vienas svarbiausių atributų yra šypsenėlių taisyklė - čia jau paklodės autoriaus laisvė pasirinkti įvairius sakinius įvertinti vienu ar dviem ar trim . Tereikia žinoti, kad tris D rekomenduojama naudoti itin stipraus argumento pabaigoje, dažniausiai tai būna po kokio nors sakinio apie Penaldo ar Malkinės impotentiškumo įrodymo. Taip pat reikia nepamiršti nusistovėjusių savokų, čia jums pateiksiu jau aprobuotas ir leistinas sąvokas : Penaldo, Malmonaldo, Pederastnaldo, Turtingas Gėjus, Flopnaldo, Tapinaldo, Užkočiotas buivolas, Vertėjas, Madref. Manau pradžiai užteks šių esminių sąvokų rašant pirmuosius tapetus. Dar vienas svarbus paklodės reikalavimas yra nepamiršti argumentuoti Messio ir Guardiolos gyrimo, todėl nežtenka parašyti, kad jie geriausi istorijoje, reikia būtinai pridėti argumentą kuris atrodo maždaug taip: "Messi geriausias........, o ne koks Pederastnaldo kuris......". Tokie esminiai paklodžių reikalavimai ir standartai
FANAS
4 7 02-17 23:43
Nors ir esu Barcos fanas bet atlost 4 ivarcius neimanoma
Dy_Kej
1 4 02-17 23:15
Šitam atsakomąsias rungtynes patartina žaisti su geležinėm kojų apsaugom, nes kapos jį nesveikai per kojas.
heh
0 3 02-17 20:56
bus idomios rungynes, PSG irgi neateis, kaip i treniruote.