PČ atranka: Isco vedami ispanai sutriuškino italus (VIDEO)

Šeštadienį Europos zonoje buvo sužaistos dar devynerios 2018 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynės.

Visų futbolo sirgalių akys krypo į Madrido "Santiago Bernabeu" stadioną, kur Ispanijos rinktinė susitiko su Italija. Juleno Lopetegui auklėtiniai svečiams vilčių nepaliko - pasiekė pergalę rezultatu 3-0.

Rungtynėse žibėjo varžovus ne tik savo techninėmis savybėmis "maudęs", bet ir puikius įvarčius pasiekęs Isco. 14-ąją minutę "Real" saugas puikiu baudos smūgiu išvedė ispanus į priekį, o 40-ąją minutę tolimu smūgiu pažeme privertė italus antrą kartą iš eilės traukti kamuolį iš savo vartų.

Antrajame kėlinyje ispanai turėjo dar daug progų pasižymėti, tačiau tik Alvaro Moratai pavyko dar pridėtą vieną įvartį - jis pasižymėjo 77-ąją minutę. Pačioje rungtynių pabaigoje aikštėje pasirodė ir po ilgos pertraukęs į rinktinę grįžęs legendinis Davidas Villa.

Dar kiti susitikimai baigėsi albanų, suomių, serbų, makedoniečių, ukrainiečių ir valų pergalėmis. Gruzijos ir Airijos rinktinės išsiskyrė lygiosiomis, o Kroatijoje rungtynės su Kosovu nebuvo baigtos dėl prastų oro sąlygų.