PČ atranka: kroatai ir turkai šventė užtikrintas pergales (VIDEO)

Šeštadienį tęsiasi 2018 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynės. 19 valandą Lietuvos laiku įvyko keturi susitikimai.

Kroatijos rinktinė savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Europos čempionate išgarsėjusiais Islandijos futbolininkais. Pastarieji sustabdyti kroatų nepajėgė ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0-2.

Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Milano "Inter" žvaigždė Marcelo Brozovičius.

Kitose rungtynėse Turkijos rinktinė tokiu pačiu rezultatu pranoko neseniai Europos futbolo žemėlapyje atsiradusią Kosovo rinktinę. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrojo kėlinio pradžioje.

Dar kitose rungtynėse Airijos futbolininkai minimaliu skirtumu palaužė Austriją, o gruzinai išsiskyrė lygiosiomis su Moldova.

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku pasaulio čempionato atrankoje bus sužaistos dar penkerios rungtynės.