Penkių įvarčių trileryje - "Milan" pergalė prieš "Palermo" (FOTO, VIDEO)

Šiandien dvejomis rungtynėmis prasidėjo ketvirtasis "Serie A" turas.

Pirmajame mače tarp turnyrinės lentelės vidutiniokų "Udinese" ir "Empoli" užfiksuotas rezultatas 1-2. Udinės futbolininkai po Duvano Zapatos įvarčio 19-ąją minutę pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje iš aikštės pašalinus Panagiotį Kone "Empoli" atsitiesė bei iš varžovų stadiono išsivežė tris taškus.

Tikras desertas Italijos futbolo gerbėjams buvo "Milan" ir "Palermo" susitikimas "San Siro" stadione, kuriame netrūko atkaklios kovos bei gražių įvarčių.

Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė po nuostabaus Giacomo Bonaventura perdavimo pasižymėjęs Carlosas Bacca, bet neilgai trukus smūgiu galva rezultatą išlygino Oscaras Hiljemarkas.

Tiesa, dar pirmojo kėlinio pabaigoje varžovų vartininką puikiu baudos smūgiu nuginklavo tas pats Bonaventura.

Po pertraukos vienas prieš vartininką atsidūręs Hiljemarkas 73-ąją minutę į savo sąskaitą įsirašė dublį, tačiau jau 75-ąją tiksliu smūgiu galva atsakė Bacca.

"Milan" po keturiu mačų yra iškovojęs šešis taškus bei pakilo į devintąją vietą.

"Udinese" 1 - 2 "Empoli"
[1-0] 19' Duvan Zapata
72' Panagiotis Kone ("Udinese") pašalintas iš aikštės
[1-1] 73' Daniel Paredes
[1-2] 90' Massimo Maccarone

"Milan" 3 - 2 "Palermo"
[1-0] 21' Carlos Bacca
[1-1] 32' Oscar Hiljemark
[2-1] 41' Giacomo Bonaventura
[2-2] 73' Oscar Hiljemark
[3-2] 75' Carlos Bacca