Per žingsnį nuo titulo: "Man City" susitvarkė su "Tottenham"

33-ajame „Premier“ lygos ture „Manchester City“ ekipa užtikrintai 3:1 įveikė „Tottenham“ futbolininkus.

Nors šios pergalės „City“ ekipai neužteko, kad taptų čempionais – jais jie gali tapti jei „Manchester United“ ekipa pralaimės kitas savo rungtynes.

„Man City“ ekipos futbolininkai tvirtus pamatus pergalei pasistatė dar per pirmąjį pusvalandį. 22-ąją minutę Gabrielis Jesusas išvedė „miestiečius“ į priekį, o po trijų minučių Ilkay Gundoganas realizavo 11 m baudinį.

Baudinys į „Tottenham“ ekipos vartus buvo paskirtas po to, kai prasižengė Hugo Llorisas. Vartininkas gavo ir geltoną kortelę.

Vis dėlto prieš pertrauką intrigą dar sugrąžino Christianas Eriksenas po kurio smūgio rezultatas buvo 1:2.

Po pertraukos kur kas pavojingesnes progas ir toliau kūrė „Man City“ ekipa. Visas darbas atsipirko 72-ąją minutę, kai įvartį įmušė Raheemas Sterlingas.

Verta paminėti, kad jeigu „Man Utd“ taškų nedalins artimiausiose rungtynėse, „Man City“ čempionais galės tapti jau kitą savaitę.

„Tottenham“ 1:3 „Manchester City“
22‘ [0-1] G. Jesus
25‘ [0-2] I. Gundogan (11 m baudinys)
42‘ [1-2] C. Eriksen
72‘ [1-3] R. Sterling