Pergalę iškovojęs "Atlantas" padidino atotrūkį nuo apatinio A lygos ketverto (VIDEO)

Klaipėdos „Atlantas“ atsitiesė po nesėkmingos serijos ir iškovojo trečiąją pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes. Antrame šio sezono pajūrio derbyje, kuris 12-ajame Lietuvos futbolo A lygos ture vyko Palangoje, klaipėdiečiai palaužė vietos „Palangą“ – 2:0 (1:0).

Svečių ekipos starto sudėtyje pasirodė ne itin daug laiko pasireikšti gaunantis Gerardas Žukauskas, taip pat po traumos atsigaunantis Andrius Bartkus. Be to, „Atlante“ debiutavo gynėjas iš Ukrainos – Danylo Beskorovainas.

Būtent jį jau pačią pirmą susitikimo minutę apibėgo Sigitas Urbys, tačiau smūgiavo šalia vartų. Netrukus iš toli galingai į vartų sargą Pavelą Doroševą smūgiavo kitas brolis dvynys – Simonas.

Gana lygiose rungtynėse į priekį pavyko išsiveržti svečiams. 24-ąją minutę standartinės padėties metu „Palangos“ vartininkas Antonas Cvetkovas ne itin toli iškumščiavo kamuolį, kuris nuskriejo Mariui Papšiui. Šis atliko efektingą tolimą smūgį, nuo kurio apsiginti šalia vartų buvę gynėjai nesugebėjo.

Kėlinio pabaigoje gana panašioje situacijoje virš vartų mušė A. Bartkus, kitoje aikštės pusėje po gražios „Palangos“ atakos Sig. Urbio spirtą kamuolį koja atmušė P. Doroševas.

Antro kėlinio pradžioje „Atlanto“ strategas Algimantas Briaunys pakeitė M. Papšį ir A. Bartkų, o po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Kazlauskas tarė savo žodį. Saugas po G. Žukausko perdavimo iššoko vartininką bei užtikrintai jį pergudravo, pelnydamas trečią įvartį šiame sezone.

„Palangos“ ekipoje po kelių turų pertraukos pasirodė Lukmanas Haruna, bet rungtynės ir toliau klostėsi pagal klaipėdiečiams tinkamą scenarijų.

Mačo pabaigoje šeimininkai galėjo atkurti intrigą, visgi, po puikaus Justo Raziūno perdavimo vienu lietimu virš vartų smūgiavo Sim. Urbys. Kitoje aikštės pusėje savo šansu nepasinaudojo Vice Kendešas.

„Atlantas“ po šios pergalės savo sąskaitoje turi 18 taškų ir dar labiau įsitvirtino ketvirtoje turnyro lentelės vietoje. „Palanga“ su 12 tašku žengia šešta.