Pergales pasiekusios "Monaco" ir "Lyon" iškovojo vietas ČL, "Bordeaux" įšoko į EL traukinį (VIDEO)

Pasibaigus 38-ajam turui – užsibaigė „Ligue 1“ sezonas. Paskutiniame ture „Ligue 1“ čempionė Paryžiaus „Saint-Gemrain“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Caen“.

Vis dėlto šios rungtynės PSG neiko nelėmė, o „Caen“ ekipai iškovotas taškas pavyko išvengti 17-osios vietos ir iškritimo į antrąją Prancūzijos lygą.

Vis dėlto kituose stadionuose vyko kur kas svarbesnių kovų.

Antrąją vietą iškovojusi „Monaco“ ekipa 3:0 susitvarkė su „Troyes“ ekipa. Praėjusio sezono čempionams dublį pelnė Rony Lopesas ir vieną įvartį pridėjo Jordi Mboula.

Trečiąją vietą ir kelialapį į Čempionų lygą pavyko išsaugoti „Lyon“ ekipai, kuri 3:2 nugalėjo „Nice“ futbolininkus.

„Nice“ 18-ąją minutę išsiveržė į priekį po Alassane Plea įvarčio, tačiau po to sekė trys iš eilės Memphio Depay įvarčiai padėjo „Lyon“ ekipai pasiekti pergalę. Rezultatą dar sušvelnino 88-ąją minutę įmušęs antrąjį savo įvartį A. Plea.

Šis pralaimėjimas buvo itin skaudus „Nice“ ekipai, kuri prarado šeštąją poziciją ir neteko bilieto į Europos lygą.

„Lyon“ ekipos pergalė kelią į Čempionų lyga užkirto „Marseille“ futbolininkams, kurie 2:1 palaužė „Amiens“.

„Marseille“ ekipa tašku atsiliko nuo trečioje vietoje likusios „Lyon“ ekipos ir yra priversta tenkintis tik ketvirta pozicija.

Prie „Marseille“ ir „Rennes“ ekipų Europos lygoje taip pat prisijungė „Bordeaux“, kuri 4:0 sudaužė „Metz“ ir tik paskutiniame ture įšoko į „Ligue 1“ šešetą.

Primename, kad pirmosios trys pozicijos „Ligue 1“ pirmenybėse kitą sezoną žais Čempionų lygoje. Tai bus PSG, „Monaco“ ir „Lyon“. Ketvirtąją, penktąją ir šeštąją pozicijas užėmusios komandos žais Europos lygoje. Tai yra „Marseille“, „Rennes“ ir „Bordeaux“.

Tuo metu „Metz“, „Troyes“ ir „Toulouse“ kitą sezoną žais žemesniame divizione.