Pirmajame kėlinyje pranašumą susikrovęs "Liverpool" palaužė "Chelsea" (VIDEO)

Prasmingai penktadienį nutarusiems praleisti futbolo sirgaliams - dovana iš Anglijos "Premier" lygos. Pirmosiose 5-ojo turo rungtynėse Londono "Chelsea" savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su "Liverpool" futbolininkus.

"Stamford Bridge" tvirtovėje žaidę "mėlynieji" atsitiesti po praėjusiame ture sužaistų lygiųjų nesugebėjo - Jurgeno Koppo vadovaujamas "Liverpool" klubas rezultatu 1-2 nugalėjo aikštės šeimininkus.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštėje virė tikra kova ir greitas futbolas. Jau 2-ąją minutę Danielis Sturridge'as atsitvėręs nuo gynėjų atliko pavojingą smūgį į Thibaut Courtois ginamus vartus, tačiau net ir neužtikrintai sužaidęs Belgijos rinktinės vartininkas ankstyvo įvarčio nepraleido.

Per pirmąsias 10 minučių abi komandos atakavo iš vienos aikštės pusės į kitą, tačiau pavojingesnių progų sukurta nebuvo. Galiausiai 17-ąją minutę "raudonųjų" fanai sulaukė "Chelsea" gynėjų "dovanėlės", kai tinkamai išsirikiuoti nespėję varžovai už nugaros paliko kelis "Liverpool" žaidėjus ir Dejanas Lovrenas tiksliu smūgiu realizavo puikų Coutinho perdavimą. Rezultatas tapo 0-1 svečių naudai.

Po praleisto įvarčio žaidimas nepasikeitė ir abi komandos intensyviai atakavo vienų kitų vartus. 34-ąją minutę laimę po pakelto Williano kamuoliu su galva pabandė Davidas Luizas, tačiau smūgis tikslo nepasiekė.

Vos už dviejų minučių į T. Coutois vartus krito antrasis įvartis ir, tikriausiai, vienas gražiausių šiame sezone. Jordanas Hendersonas sustabdęs kamuolį iš maždaug 30 metrų atliko "patranką", kuri praskruodė "Chelsea" ginamų vartų tinklą.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo aktyviais abiejų komandų išpuoliais. Daug kartų prie "Liverpool" vartų atakavę "Chelsea" futbolininkai 61-ąją minutę pasiekė pirmąjį įvartį, kai po puikaus Nemanja Matičiaus reido pasižymėjo Diego Costa.

65-ąją minutę tas pats D. Costa turėjo dar vieną gerą progą, tačiau į ispano smūgį šį kartą reagavo Simonas Mignolet. Vėliau tempas nukrito, tačiau 81-ąją minutę galutinį tašką galėjo padėti Divockas Origi. Visgi fantastiškai į tautiečio smūgį galva reagavo T. Courtois.

Per likusį laiką A. Conte į aikštę metė tris naujus futbolininkus, tačiau jie išgelbėti "Chelsea" nuo pralaimėjimo nebegalėjo ir susitikimas baigėsi "Liverpool" pergale rezultatu 2-1.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" klubas taškais susilygino su Liverpulio "Everton" ir tuo pačiu "Chelsea".

"Chelsea" 1 - 2 "Liverpool"
17' [0 - 1] D. Lovren
36' [0 - 2] J. Henderson
61' [1 - 2] D. Costa

Startinės sudėtys:

"Chelsea": Courtois; Ivanovic, Cahill, David Luiz, Azpilicueta; Kante; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Costa.

Atsarginiai: Begovic, Aina, Marcos Alonso, Fabregas, Pedro, Moses, Batshuayi.

"Liverpool": Mignolet; Clyne, Matip, Lovren, Milner; Henderson, Wijnaldum; Lallana, Coutinho, Mane; Sturridge.

Atsarginiai: Karius, Lucas, Stewart, Origi, Moreno, Grujic, Ejaria.