Pirmasis Čempionų lygos finalininkas - "Barcelona" klubas (VIDEO, FOTO)

UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos atsakomosios pusfinalio rungtynės, kuriose paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis.

"Allianz" stadione dar kartą ginklus surėmė Miuncheno "Bayern" ir "Barcelona" futbolininkai. Josepo Guardiolos auklėtiniai namuose pasiekė pergalę, tačiau "Barca" bendru rezultatu 5-3 žengė į kitą etapą.

Rungtynės prasidėjo aktyviai - tiek viena, tiek kita komanda žaidė greitą futbolą ir kūrė ataką po atakos. Pirmiesiems pavyko pasižymėti "Bayern" futbolininkams, kuriems reikėjo pelnyti mažiausiai bent tris įvarčius. 7-ąją minutę šeimininkus į priekį po kampinio išvedė Mehdi Benatia.

Vis dėlto, marokiečio įvartis, atgaivinęs viltis, nublanko 15-ąją minutę, kai po idealaus Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo Neymaras. Nepraėjus nei 15 minučių tas pats Neymaras dar kartą nuginklavo Manuelį Neuerį ir galutinai sudaužė "Bayern" viltis patekti į finalą.

Antrajame kėlinyje bavarai ir toliau spaudė varžovus. J.Gardiola prie atsarginio suolelio bandė užvesti savo komandą pakovoti bent dėl pergalės.

59-ąją minutę Robertui Lewandowskui galiausiai pavyko pralaužti Marco-Andre Ter Stegeno gynybą, o 74-ąją minutę Thomas Mulleris pelnė įvartį, nulėmusį "Bayern" pergalę, tačiau nieko nelėmusį katalonams.

"Barcelona" į Čempionų lygos finalą pateko po keturių metų pertraukos. Paskutinį kartą šiame etape jie žaidė 2011 metais ir finale nugalėjo "Manchester United" ekipą.

"Bayern" 3 - 2 "Barcelona"

(Pirmas mačas: 0-3, galutinis rezultatas: 3-5)

7' [1 - 0] M.Benatia

15' [1 - 1] Neymar

29' [1 - 2] Neymar

59' [2 - 2] R.Lewandowski

74' [3 - 2] T.Muller