Plaukų spalvą pakeitęs R. Lewandowskis vedė "Bayern" į pergalę Vokietijoje (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 12-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą ginantis Miuncheno "Bayern" namuose susitiko su "Augsburg". Bavarai gana užtikrintai rezultatu 3-0 nugalėjo varžovus iš Augsburgo.

31-ąją minutę "Bayern" į priekį išvedė Arturo Vidalis, o vėliau komandą į priekį vedė atsinaujinęs Robertas Lewandowskis. Blondinu tapęs lenkas 38-ąją minutę padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o antrojo kėlinio pradžioje padėjo galutinį tašką.

"Bayern" ir toliau sėkmingai didina atotrūkį nuo antros pozicijos - bavarai nuo artimiausiu persekiotojų jau turi 6 taškų pranašumą.

Likusios dvikovos baigėsi "Mainz", "Eintracht" ir "Wolfsburg" pergalėmis, o "Bayer" ir "Leipzig" pasidalino po tašką.

"Bayern" 3 - 0 "Augsburg"

"Mainz" 1 - 0 "Koln"

"Bayer" 2 - 2 "Leipzig"

"Hoffenheim" 1 - 1 "Eintracht"

"Wolfsburg" 3 - 1 "Freiburg"

"Hertha" 2 - 4 "Gladbach"