Po dviejų praleistų įvarčių atsitiesęs "Everton" palaužė "West Brom"

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės 7-ojo turo rungtynės.

"The Hawthorns" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "West Brom" ir Liverpulio "Everton" ekipos. Roberto Martinezo auklėtiniai pademonstravo išskirtinį charakterį - po dviejų įvarčių sugebėjo atsitiesti ir iškovoti pergalę rezultatu 2-3.

41-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Saido Berahino, o 54-ąją minutę pranašumą padidino Craigas Dawsonas. Vis dėlto "risams" greitai pavyko sugrąžinti vieno įvarčio atsilikimą, kai po Gerardo Deulofeu perdavimo 55 min. pasižymėjo Romelu Lukaku.

Svečiai iš Liverpulio nepasidavė ir per likusį laiką sugebėjo pelnyti dar du įvarčius bei išplėšti puikią pergalę. Du pergalingus įvarčius "Everton" gretose pelnė Arouna Kone ir tas pats R.Lukaku.

Po pergalės su 12 taškų "Everton" pakilo į penktąją vietą, o tuo metu "West Brom" nukrito pozicija žemyn - į 15-ąją vietą.

"West Brom" 2 - 3 "Everton"

41' [1 - 0] S.Berahino

54' [2 - 0] C.Dawson

55' [2 - 1] R.Lukaku

75' [2 - 2] A.Kone

84' [2 - 3] R.Lukaku