Visos rungtynės
Kur stebite pasaulio čempionato kovas?
  • Namuose
  • Bare
  • Darbe
  • Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

Visos apklausos

Portugalijos spauda: C. Ronaldo nori palikti Ispaniją ir Madrido "Real"


Portugalijos žiniasklaida šiandien nuskambėjo per visą pasaulį - vienas pagrindinių šalies dienraščių "A Bola" pareiškė, kad geriausias planetos futbolininkas Cristiano Ronaldo nebegali pakęsti Ispanijos ir nori išvykti.

Pagrindinė to priežastis - Ispanijos teisėsaugos mesti kaltinimui futbolininkui, nuslėpus daugiau nei 14 mln. eurų mokesčių. C. Ronaldo ir jo atstovai neigia bet kokius kaltinimus, tačiau laimėti kovą prieš teisėsaugą nėra taip paprasta - Lionelio Messi kaltė taip pat buvo įrodyta.

"A Bola" praneša, kad C. Ronaldo po šio skandalo prarado norą toliau gyventi Ispanijoje, todėl informavo Madrido "Real" prezidentą Florentino Perezą, kad šią vasarą norės palikti klubą.

Vis dėlto tai sunkiai įsivaizduojama, nes C. Ronaldo turėjo bene geriausią savo sezoną "Real" klube ir laimėjo du svarbiausius titulus - Čempionų lygą bei Ispanijos pirmenybes.

Pats futbolininkas ne kartą yra tvirtinęs, kad jo tikslas yra iki karjeros pabaigos rungtyniauti "baltųjų" ekipoje. Be to, sunkiai įsivaizduojama, kad F. Perezas leistų taip pat paprastai ir pigiai išvykti portugalui, todėl užsiprašyta "Real" suma gali būti neįkandama turtingiausiems Europos klubams.

Tačiau "A Bola" tvirtina, kad C. Ronaldo po FIFA Konfederacijų taurės nenori kelti kojos į Ispaniją ir yra pasiruošęs su ja atsisveikinti.

Straipsnio įvertinimas: 18 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
BLG
2 44 06-16 11:13
Po 3-5dienu rašys, kad esu patenkintas ispanijos gyvenimu ir apie jokius isvykimus negalvoju. Užkniso man tokius skiedalus skaityt. Straipsniai apie nieka arba nieko verti.
bet
1 15 06-16 11:21
"" komentaras:
bet jau rasai cia
Madridista
4 15 06-16 11:16
Del to visada ir spaudziu kai parasyta straipsnyje "Oficialu" . Nes skaityti tuos kledesius yra visiskas laikos svaistimas..
Aha
1 9 06-16 16:10
Principe jo net nenuteis manau. Viskas baigsis susitaikymu. Situacija nera identiska kokia buvo su kitais zaidejais/treneriais. Yra lengvinanciu aplinkybiu. Zinant CR charakteri, tokie pareiskimai nestebina. Galima laikyti ir savotisku spaudimu. Siaip Ispanijai butu smugis, jeigu toks zaidejas kaip CR persikeltu i kitas salis. Omenyje turiu kokia komercine galia turi jo persona. Zvelgiant i situacija reiketu iseiti is siauriu remu ir ziureti placiau. Jo asmuo yra globalus. Itin didele itaka komercijai, ziniaskaidai, socialiniams tinklams ir t.t.. Siaip idomu kaip viskas issivystis...
Ole ole!
1 9 06-16 12:41
Bet butu prikolkas jei persikeltu kur nors... butu smagu pamatyt reala losiant be jo aisku nelabai tiketina kad taip bus, bet... noreciau visai.