Pralaimėjimų seriją nutraukęs "Real Sociedad" pyktį išliejo ant "Deportivo"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse penktadienį buvo sužaistos pirmosios 22-ojo turo rungtynės.

San Sebastiano "Real Sociedad" namuose priėmė La Korunjos "Deportivo". Baskai galiausiai nutraukė savo nelaimėtų rungtynių seriją ir varžovus subombardavo penkiais įvarčiais.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo tik vienu įvarčiu - "La Real" į priekį išvedė Willianas Jose. Antrajame kėlinyje baskai pradėjo varžovų triuškinimą.

Iš pradžių pasižymėjo Asieras Illarramendi, vėliau dar po įvartį pridėjo Sergio Canalesas bei Artizas Elustondo, o galutinį tašką padėjo tas pats A. Illarramendi.

"Real Sociedad" pasiekė pergalę rezultatu 5-0 ir nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją. Po pergalės baskai pakilo į 14-ąją vietą, o "Deportivo" ir toliau lieka iškritimo zonoje.

"Real Sociedad" 5 - 0 "Deportivo"
32' [1 - 0] W. Jose
62' [2 - 0] A. Illarramendi
75' [3 - 0] S. Canales
82' [4 - 0] A. Elustondo
89' [5 - 0] A. Illarramendi