Prancūzijos lygos taurėje "Monaco" po baudinių serijos palaužė "Lyon" (visi rezultatai)

Vakar buvo sužaisti šeši Prancūzijos lygos taurės aštuntfinalio susitikimai, o dar rungtynės tarp "Bastia" ir "Caen" bei "Nantes" ir "Metz" baigėsi antradienį.

Pirmosiose dvikovose po 90 minučių nuskambėjęs teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias rezultatu 2-2, tačiau pergalėmis po pratęsimo džiaugėsi namuose rungtyniavę "Bastia" ir "Nantes" klubai. Pirmasis 3-2 įveikė "Caen", o pastarasis rezultatu 4-2 nukovė "Metz" vienuolikę. Verta paminėti, kad Metzo futbolininkai sužaidus daugiau nei valandą dar pirmavo dviem įvarčiais.

Ankčiausiai įvykusioje vakar dienos dvikovoje patekimą į ketvirtfinalį užsitikrino "Saint-Etienne", svečiuose minimaliu rezultatu palaužęs Lorient.

Tuo tarpu "Ligue 1" čempionas "Paris Saint-Germain" be Zlatano Ibrahimovičiaus turėjo pavargti prieš antrojo diviziono vidutinioką "Ajaccio". Šis pirmasis išsiveržė į priekį, tačiau Edinsono Cavani, Serge'o Aurier bei Jeano-Christophe'o Bahebecko tikslūs smūgiai užtikrino sostinės komandos pergalę.

Penktojoje Prancūzijos čempionato vietoje žengiantis "Bordeaux" į ketvirtfinalį žengti nesugebėjo. Willy Sagnolio auklėtiniai svečiuose po 11 metrų baudinio serijos nusileido "Lille" futbolininkams. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 1-1.

Mače tarp pajėgių "Ligue 1" ekipų - dar viena baudinių serija. Šįkart išbandymas teko "Lyon" ir "Monaco" futbolininkų nervams. Po 90 minučių švieslentė rodė nulius, tačiau sužaidus septynias minutes pratęsime svečius iš Monako į priekį išvedė Yannickas Ferreira-Carrasco. Visgi, likus jau visai nedaug laiko iki antrojo pratęsimo kėlinio pabaigos, rezultatą išlygino rezultatyviausias aukščiausios lygos žaidėjas Alexandre'as Lacazette'as.

Kita vertus, puolėjo pastangų nepakako, nes 11 metrų baudinių seriją rezultatu 5-4 laimėjo Leonardo Jardimo vadovaujama ekipa.

"Bastia" 3 - 2 "Caen" (po pratęsimo)

"Nantes" 4 - 2 "Metz" (po pratęsimo)

"Lorient" 0 - 1 "Saint-Etienne"

"Ajaccio" 1 - 3 "Paris Saint-Germain"

"Arles-Avignon" 0 - 2 "Guingamp"

"Lille" 1 - 1 "Bordeaux" (po 11 metrų baudinių serijos)

"Lyon" 1 - 1 "Monaco" (po 11 metrų baudinių serijos)

"Rennes" 1 - 0 "Creteil"