Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse nukovė italus (VIDEO)

Penktadienį sužaistos vienerios intriguojančios rungtynės tarp dviejų elitinių Europos nacionalių komandų.

Nicoje savo žiūrovų palaikoma Prancūzijos rinktinė susigrūmė su Italija. Didier Deschampso auklėtiniai parodė savo jėgą ir varžovus nugalėjo rezultatu 3-1.

Pirmasis prancūzus į priekį išvedė Samuelis Umtiti, vėliau pranašumą nuo 11 metrų žymos padidino Antoine'as Griezmannas. 36-ąją minutę italams pavyko sušvelninti atsilikimą - Leonardo Bonucci nuginklavo Hugo Llorisą.

Antrajame kėlinyje italai išlyginti rezultato nepajėgė - prancūzams pergalę užtvirtino Ousmane Dembele smūgis.

Prancūzija 3 - 1 Italija
8' [1 - 0] S. Umtiti
29' [2 - 0] A. Griezmann (11 m. baudinys)
36' [2 - 1] L. Bonucci
63' [3 - 1] O. Dembele

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11169844" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>