Geriausias visų laikų "Premier" lygos vartininkas:

Visos žinutės

Prasidėjo "Man Utd" krachas: "Watford" po permainingos kovos palaužė Mančesterio ekipą (VIDEO)

(2016-09-18 13:04:14)

Sekmadienį 14 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje įvyko šeštoji 5-ojo turo dvikova.

"Watford" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su praėjusiame ture pirmąjį pralaimėjimą patyrusia "Manchester United" ekipa. Jose Mourinho auklėtiniai šiame susitikime nedemonstravo gero žaidimo ir buvo priversti pripažinti "širšių" pranašumą rezultatu 3-1.

"Man Utd" ekipa praėjusiame ture turėjo pripažinti kitos Mančesterio ekipos pranašumą, o ketvirtadienį krito ir UEFA Europos lygoje. J. Mourinho treniruojama komanda norėjo šiandien reabilituotis, tačiau aikštės šeimininkai nė neketino lengvai atiduoti taškų.

Puikią progą išvesti "Watford" ekipą į priekį jau 12-ąją minutę turėjo Odionas Ighalo, tačiau šis nepasinaudojo Davido De Gea klaida ir nesugebėjo tiksliai pasiųsti kamuolio į visiškai tuščius vartus.

Vėliau arti įvarčio buvo Paulis Pogba, tačiau jo tolimas smūgis tikslo nepasiekė - kamuolys pataikė į skersinį.

34-ąją minutę "Vicarage Road" stadionas pakilo į viršų, kai po puikaus Darylo Janmaato perdavimo laisvas baudos aikštelėje likęs Etienne Capoue nuginklavo "raudonųjų velnių" vartus. Tiesa, epizodas buvo itin ginčytinas, nes teisėjas nefiksavo pražangos prieš Anthony Martialį, kai prie pat baudos aikštelės buvo perimtas kamuolys.

A. Martialis po šio epizodo tęsti rungtynių nebegalėjo ir 38-ąją minutę buvo pakeistas Ashley Youngo.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" atrodė kur kas agresyvesni ir 62-ąją minutę pasiekė išlyginamąjį įvartį. Marcusas Rashfordas pasinaudojęs sumaištimi "Watford" baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į varžovų vartus.

"Man Utd" po išlyginamojo įvarčio bandė pasiekti ir antrąjį, tačiau patys 83-ąją minutę buvo nubausti dar vienu varžovų įvarčiu. Aikštėje vos minutę praleidęs Juanas Zuniga po tikslaus Roberto Pereyros perdavimo vėl išvedė "širšes" į priekį.

Mančesterio vienuolikei po praleisto įvarčio vėl atsitiesti buvo itin sudėtinga ir 95-ąją minutę Troy'us Deeney užbaigė svečių kankynes. "Watford" kapitonas galingu smūgiu realizavo 11 metrų baudinį ir užtvirtino pergalę rezultatu 3-1.

Du pralaimėjimus "Premier" lygoje patyręs "Man Utd" su 9 taškais nukrito į šeštąją poziciją, o antrąją pergalę iškovojusi "Watford" ekipa kyla į aštuntąją vietą.

"Watford" 3 - 1 "Manchester United"
34' [1 - 0] E. Capoue
62' [1 - 1] M. Rashford
83' [2 - 1] J. Zuniga
90+5' [3 - 1] T. Deeney (11 m, baudinys)