"Premier" lygoje 12-asis turas finišavo rezultatyviomis lygiosiomis (VIDEO)

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 12-ojo turo rungtynės.

"Brighton" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė "Stoke City" futbolininkus. Permainingoje dvikovoje komandos pasidalino po tašką - susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

28-ąją minutę svečius į Stoko į priekį išvedė Maximas Choupo-Motingas. Šeimininkai iškart po praleisto įvarčio bandė atsitiesti ir 44-ąją minutę išlygino rezultatą, tačiau dar pridėto laiko pirmąją minutę Kurtas Zouma smūgiu galva sugrąžino "puodžiams" įvarčio pranašumą.

Antrajame kėlinyje "Brighton" susitaikyti su pralaimėjimu tikrai neketino - 60-ąją minutę Jose Ezquierdo smūgis vėl sugrąžino lygų rezultatą. Per likusį laiką daugiau įvarčių komandos nepasiekė - susitikimas baigėsi lygiosiomis.

"Stoke" su 13 taškų rikiuojasi 15-oje pozicijoje, o "Brighton" kol kas gali džiaugtis pirmuoju dešimtuku - jie užima devintąją vietą.

"Brighton" 2 - 2 "Stoke City"
28' [0 - 1] M. Choupo-Moting
44' [1 - 1] P. Gross
45+1' [1 - 2] K. Zouma
60' [2 - 2] J. Izquierdo