"Premier" lygoje - "Chelsea", "Arsenal" ir "Leicester City" klubų pergalės (VIDEO)

17 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios 3-ojo turo rungtynės.

Titulą ginantys "Leicester City" futbolininkai pasiekė pirmąją pergalę. Savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę Claudio Ranieri auklėtiniai rezultatu 2-1 pranoko "Swansea".

Pirmajame ture pralaimėjimą patyręs, o antrajame lygiosiomis su "Arsenal" sužaidęs Lesterio klubas šiose rungtynėse taškų barstyti nebuvo nusiteikęs nuo pat pirmų rungtynių minučių. "Lapės" atrodė kur kas grėsmingesnės ir 32-ąją minutę pasiekė savo pirmąjį įvartį - po puikaus Danny Drinkwaterio perdavimo spurtavęs Jamie Vardy pelnė pirmąją savo įvartį šiame sezone.

Antrasis kėlinys "Leicester City" ekipai ir toliau klostėsi gana sėkmingai. 52-ąją minutę po kampinio pranašumą padidino gynėjas Wesas Morganas. Už keturių minučių įtvirtinti šeimininkų pergalę galėjo Riyadas Mahrezas, tačiau alžyrietis nerealizavo 11 metrų baudinio.

80-ąją minutę Leroy'us Feras atgaivino intrigą pelnydamas įvartį į Kaspero Schmeichelio ginamus vartus, tačiau Anglijos čempionai per likusį laiką neklydo ir šventė pergalę.

Be pralaimėjimų ir toliau žygiuoja Antonio Conte vadovaujama Londono "Chelsea". "Mėlynieji" "Stamford Brige" stadione rezultatu 3-0 sutriuškino "Burnley".

Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Edenas Hazardas, o antrąjį įvartį Willianas pasiekė pirmojo kėlinio pabaigoje. Pergalę 89-ąją minutę užtvirtino po keitimo pasirodęs Victoras Mosesas.

Identiškai turnyrinės lentelės pozicija su "Leicester City" žygiuojantis Londono "Arsenal" taip pat pajuto pirmosios pergalės skonį. Dar pirmajame kėlinyje pelnyti trys įvarčiai garantavo "kanonierių" pergalę rezultatu 3-1 prieš "Watford".

9-ąją minutę Santi Cazorla pasižymėjo nuo 11 metrų žymos. Vėliau po įvartį pridėjo Alexis Sanchezas su Mesutu Ozilu. 57-ąją minutę paguodos įvartį šeimininkų gretose pelnė iš Turino "Juventus" visai neseniai įsigytas Roberto Pereyra.

Likę trys susitikimai baigėsi minimalia Liverpulio "Everton" pergale ir "Southampton" - "Sunderland" bei "Crystal Palace" - "Bournemouth" lygiosiomis.

"Leicester City" 2 - 1 "Swansea"
32' [1 - 0] J. Vardy
52' [2 - 0] W. Morgan
81' [2 - 1] L. Fer
56' R. Mahrez ("Leicester") nerealizavo 11 m. baudinio

"Chelsea" 3 - 0 "Burnley"
9' [1 - 0] E. Hazard
41' [2 - 0] Willian
89' [3 - 0] V. Moses

"Watford" 1 - 3 "Arsenal"
9' [0 - 1] S. Cazorla (11 m. baudinys)
40' [0 - 2] A. Sanchez
45' [0 - 3] M. Ozil
57' [1 - 3] R. Pereyra

"Everton" 1 - 0 "Stoke City"
51' [1 - 0] S. Given (į savus vartus)

"Southampton" 1 - 1 "Sunderland"
79' [0 - 1] J. Defoe (11 m. baudinys)
86' [1 - 1] J. Rodriguez

"Crystal Palace" 1 - 1 "Bournemouth"
11' [0 - 1] J. King
90+4' [1 - 1] S. Dann