"Premier" lygoje favoritai šventė pergales, "Liverpool" po atkaklios kovos palaužė "Leicester" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar septynerios 6-ojo turo rungtynės.

Čempionų titulą ginantys Londono "Chelsea" futbolininkai išvykoje dėl trijų taškų susikovė su "Stoke City". "Mėlynieji" sunkumų neturėjo - Alvaro Moratos vedama komanda iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

Ispanijos rinktinės puolėjas prisimins šią dieną - A. Moratai tai buvo pirmasis "hat-trickas" Anglijoje. Puolėjas pirmąjį įvartį pasiekė dar 2-ąją minutę, o dar du pelnė rungtynėms artėjant į pabaigą. Taip pat "mėlynųjų" gretose pasižymėjo ir kitas ispanas - Pedro.

Kitose rungtynėse taip pat triuškinančią pergalę šventė "Manchester City" ekipa, išliekanti pirmenybių lydere. Nugalėtojams įvarčius pelnė Leroy'us Sane, Sergio Aguero, Fabianas Delphas ir du kartus pasižymėjęs Raheemas Sterlingas.

Kur kas daugiau sunkumų išvykoje turėjo "Manchester United" klubas. Jose Mourinho auklėtiniai tik Romelu Lukaku įvarčio dėka nukovė "Southampton".

"Raudonieji velniai" ir toliau lieka nepatyrę nei vieno pralaimėjimo bei su "Man City" turi po 16 taškų.

Kitos dvikovos baigėsi Liverpulio "Everton" ir "Watford" klubų pergalėmis bei "Burnley" - "Huddersfield" lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Leicester City" namuosė priėmė "Liverpool". Jurgeno Kloppo auklėtiniai grįžo į pergalių kelią, tačiau su "lapėmis" turėjo daug sunkumų.

Rungtynės bent iki pirmojo kėlinio pabaigos "Liverpool" ekipai klostėsi itin sėkmingai - 15-ąją minutę pasižymėjo Mohamedas Salah, o po aštuonių minučių puikų įvartį baudos smūgiu pasiekė į startinę sudetį sugrįžęs Philippe Coutinho.

Vis dėlto Shinji Okazaki pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino atsilikimą, tačiau 68-ąją minutę Jordanas Hendersonas ir vėl "raudoniesiems" sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Ilgai šio pranašumo svečiai išsaugoti nesugebėjo - vos po minutės Jamie Vardy grąžino intrigą šioje akistatoje. Tas pats puolėjas galėjo tapti rungtynių didvyriu, tačiau 73-ąją minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, kuris galėjo atnešti bent iškovotą tašką.

"Liverpool" savo sąskaitoje turi 11 taškų ir rikiuojasi penktoje pozicijoje.

"Stoke City" 0 - 4 "Chelsea"
2' [0 - 1] A. Morata
30' [0 - 2] Pedro
77' [0 - 3] A. Morata
82' [0 - 4] A. Morata

"Man City" 5 - 0 "Crystal Palace"
44' [1 - 0] L. Sane
51' [2 - 0] R. Sterling
59' [3 - 0] R. Sterling
79' [4 - 0] S. Aguero
89' [5 - 0] F. Delph

"Southampton" 0 - 1 "Man Utd"
20' [0 - 1] R. Lukaku

"Burnley" 0 - 0 "Huddersfield"

"Everton" 2 - 1 "Bournemouth"
49' [0 - 1] J. King
77' [1 - 1] B. Niasse
82' [2 - 1] B. Niasse

"Swansea" 1 - 2 "Watford"
13' [0 - 1] A. Gray
56' [1 - 1] T. Abraham
90' [1 - 2] Richarlison

"Leicester" 2 - 3 "Liverpool"
15' [0 - 1] M. Salah
23' [0 - 2] P. Coutinho
45+3' [1 - 2] S. Okazaki
68' [1 - 3] J. Henderson
69' [2 - 3] J. Vardy
73' J. Vardy ("Leicester") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10611315" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>