"Premier" lygoje - H. Kane'o "pokeris" ir triuškinanti "Tottenham" pergalė prieš "Leicester" (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko atidėtos 34-ojo turo rungtynės.

22 valandą Lietuvos laiku "Leicester City" namuose priėmė Londono "Tottenham" futbolininkus. Mauricio Pochettino auklėtiniai su Harry Kane'u priešakyje nepaliko jokių vilčių "lapių" vienuolikei.

Jau 25-ąją minutę H. Kane'as tiksliu smūgiu išvedė Šiaurės Londono komandą į priekį. Visai netrukus - 36-ąją minutę - Heungas-Minas Sonas padidino komandos pranašumą iki dviejų įvarčių.

59-ąją minutę "Leicester" ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą - pasižymėjo Benjaminas Chilwellas, tačiau "lapių" įvartis tik pažadino "Tottenham" apetitą.

63-ąją minutę H. Kane'as svečiams sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą, o dar už aštuonių minučių varžovų triuškinimą pradėjo tas pats H-M. Sonas.

Rungtynių pabaigoje dar du įvarčius pelnė H. Kane',as kuris susitikimą užbaigė pelnydamas net keturis įvarčius. "Tottenham" džiaugėsi pergale rezultatu 6-1.

Antroje vietoje šį sezoną liksiantis "Tottenham" savo sąskaitoje turi 83 taškus. "Leicester" su 43 taškais lieka 11-oje pozicijoje.

"Leicester" 1 - 6 "Tottenham"
25' [0 - 1] H. Kane
36' [0 - 2] H-M. Son
59' [1 - 2] B. Chilwell
63' [1 - 3] H. Kane
71' [1 - 4] H-M. SOn
89' [1 - 5] H. Kane
90+2' [1 - 6] H. Kane