PSG ir be Neymaro sutriuškino "Nice" (VIDEO)

Šį vakarą susitikimu tarp "Paris Saint-Germain" bei "Nice" prasidėjo 11-asis Prancūzijos čempionato turas. Jame sostinės futbolininkai žaidė be didžiausios savo žvaigždės Neymaro, tačiau vis tiek iškovojo įtikinamą pergalę.

Brazilą puikiai pakeitė šį sezoną nuolatinę vietą startinėje sudėtyje praradęs Angelis Di Maria, kuris jau trečiąją minutę iš baudos smūgio atliko rezultatyvų perdavimą Edinsonui Cavani.

Paryžiečiai šiose rungtynėse atrodė atsigavę po nesėkmingo mačo prieš "Marseille" ir sau įprastai dominavo aikštėje, o rezultatas tapo 2-0 jau 31-ąją minutę. Tada Di Maria dar kartą tiksliai asistavo Cavani, kuris išbėgo vienas prieš varžovų vartininką.

Urugvajietis galiausiai po pertraukos prisidėjo ir prie trečiojo PSG įvarčio, kuris krito nuo "Nice" gynėjo Dante. Po šios brazilo nesėkmės rungtynių nugalėtojas tapo galutinai aiškus.

Antrajame kėlinyje neblogas progas pasižymėti dar turėjo Kylianas Mbappe bei po keitimo pasirodęs Lucasas Moura, bet finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatą 3-0.

Dar tris taškus į savo sąskaitę įsirašę Unai'aus Emery auklėtiniai tikrai išliks turnyrinės lentelės viršūnėje, kur dabar savo persvarą prieš antrojoje vietoje žengiantį "Monaco" bent laikinai padidino iki septynių taškų. "Monegaskai" rytoj išvykoje priims "Bordeaux" iššūkį.

"Paris Saint-Germain" 3 - 0 "Nice"
[1-0] 3' Edinson Cavani
[2-0] 31' Edinson Cavani
[3-0] 52' Dante (į savus vartus)