PSG pralaimėjo į antrąją vietą pakilusiam "Toulouse" (VIDEO)

Šiandien sužaistas pirmasis septintojo Prancūzijos čempionato turo mačas. Tulūzoje kovėsi vietos "Toulouse" bei "Paris Saint-Germain" vienuolikės.

Nors praėjusio sezono čempionai iš sostinės buvo laikomi neabejotinais šio mačo favoritais, šeimininkų gynybą pralaužti jiems sekėsi sunkiai ir po pirmojo kėlinio švieslentė rodė nulius.

Viskas Unai'aus Emery auklėtiniams pakrypo dar prastesne linkme iškart po pertraukos, kai Serge'as Aurier užsidirbo antrą geltoną kortelę. Negana to, jis prasižengė baudos aikštelėje. Po šio epizodo 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Yannas Bodiger.

Likus dešimtyje paryžiečiams puolime geriau tikrai nesisekė, o galiausiai rungtynių baigtis tapo 79-ąją minutę, kuomet antrąją "Toulouse" įvartį po Thiago Mottos klaidos gynyboje įmušė Jimmy Durmazas.

Iškovota pergalė reiškia, jog Pascalio Duprazo kariauna pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, laipteliu žemiau nustumdami tą patį PSG.

"Toulouse" 2 - 0 "Paris Saint-Germain"
47' Serge Aurier ("Paris Saint-Germain") pašalintas iš aikštės
[1-0] 48' Yann Bodiger (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 79' Jimmy Durmaz

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9759991" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>