• "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

PSG sudaužė "Monaco" ir tapo Prancūzijos čempionais (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse po 33 turų paaiškėjo naujoji čempionė – ja tapo Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa. PSG tiesiog pasismagino čempioniškose rungtynėse, kuriose 7:1 sudaužė „Monaco“ ekipą.

PSG „Ligue 1“ čempionais tapo po metų pertraukos. Tai jau penktasis šalies pirmenybių titulas per pastaruosius šešerius metus.

PSG ekipą į priekį savo žiūrovų akivaizdoje išvedė jau 14-ąją minutę Giovani Lo Celso, kuris taip pat pasižymėjo 27-ąją minutę. Dar prieš antrąjį futbolininko įvartį, pasižymėjo ir Edinsonas Cavani bei Angelis Di Maria.

Nors „Monaco“ sušvelnino rezultatą prieš pertrauką, antroje rungtynių dalyje A. Di Maria įmušė dublį. 76-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė Radamelis Falcao, o 86-ąją minutę Julianas Draxleris įkalė paskutinę vinį.

Būtent „Monaco“ praėjusį sezoną ir buvo tapusi „Ligue 1“ čempione.

„Saint-Germain“ 7:1 „Monaco“
14‘ [1-0] G. Lo Celso
17‘ [2-0] E. Cavani
20‘ [3-0] A. Di Maria
27‘ [4-0] G. Lo Celso
38‘ [4-1] R. Lopes
58‘ [5-1] A. Di Maria
76‘ [6-1] R. Falcao (į savus vartus)