Puikų žaidimą pademonstravusi "Celta" atėmė pergalę iš merdinčio "Real" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos penkerios 18-ojo turo rungtynės.

Po naujųjų metų į "Camp Nou" sugrįžusi "Barcelona" priėmė Valensijos "Levante". Katalonai užtikrintai susitvarkė su varžovais pratęsė savo pergalių žygį Ispanijoje.

12-ąją minutę krito tipiškas "Barcelona" įvartis - Lionelis Messi pakėlė kamuolį į baudos aikštelę Jordi Albai, šis galva atmetė kamuolį atgal į baudos aikštę įkertančiam argentiniečiu, kuris tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

"Levante" bandė atsakyti varžovams pavojingomis kontratakomis, tačiau pavojus nebuvo didelis, o 38-ąją minutę Luisas Suarezas padidino pranašumą pasiekęs puikų įvartį po Sergi Roberto perdavimo.

Antrajame kėlinyje "Barcelona" žaidė gana ramiai ir per pagrindinį laiką daugiau įvarčių nepasiekė. Tik per pridėtą laiką įvartį į savo sąskaitą įsirašė katalonų gretose žibantis Paulinho.

"Barcelona" ir toliau žingsnis po žingsnio žygiuoja titulo link - po pergalės nuo artimiausių varžovų išlaikytas tas pats devynių taškų pranašumas.

Dar kitose rungtynėse "Leganes" pranoko "Real Sociedad", Bilbao "Athletic" laimėjo baskų derbį, o "Villarreal" neįveikė "Deportivo".

Paskutinėje dvikovoje Madrido "Real" po nesėkmingai baigtų 2017-ųjų metų siekė sugrįžti į pergalių kelią Vigo mieste, tačiau Zinedine'o Zidane'o auklėtinių žaidime buvo per daug neužtikrintumo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis.

33-ąją minutę "Celta" įsiveržė į priekį - Danielis Wassas perkėlė kamuolį per Keylorą Navasą. Tačiau puolime strigęs "Real" kiek netrukus pradėjo rasti skyles varžovų gynyboje - per dvi minutes Garethas Bale'as įsūdė dublį ir rezultatas tapo 2-1.

Tačiau antrajame kėlinyje "Real" visiškai užmigo ir "Celta" dominavo aikštėje. 72-ąją minutę rezultatas galėjo tapti lygus, tačiau Iago Aspasas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Vis dėlto šeimininkai rankų nenuleido ir pasinaudoję eiline Marcelo klaida aikštės viduryje išlygino rezultatą. 82-ąją minutę po D. Wasso perdavimo galva pasižymėjo Maximilliano Gomezas.

"Real" toliau demonstruoja klaikius rezultatus Ispanijos pirmenybėse - po 18 turų jie užima vos ketvirtąją poziciją ir nuo lyderių juo atsilieka net 16 taškų skirtumu.

"Barcelona" 3 - 0 "Levante"
12' [1 - 0] L. Messi
38' [2 - 0] L. Suarez
90+3' [3 - 0] Paulinho

"Leganes" 1 - 0 "Real Sociedad"
75' [1 - 0] Gabriel

"Athletic" 2 - 0 "Alaves"

"Villarreal" 1 - 1 "Deportivo"

"Celta" 2 - 2 "Real Madrid"
33' [1 - 0] D. Wass
36' [1 - 1] G. Bale
38' [1 - 2] G. Bale
82' [2 - 2] M. Gomez
72' I. Aspas ("Celta") nerealizavo 11 m. baudinio