R. Lewandowskio dublis atnešė dramatišką "Bayern" pergalę (VIDEO)

Penktadienį startavo 17-asis turas Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse.

Po ilgos pertraukos pirmoji dvikova įvyko "Schwarzwald" stadione, kur vietos "Freiburg" priėmė Miuncheno "Bayern" futbolininkus. Roberto Lewandowksio dublis nulėmė sunkią svečių iš Miucheno pergalę rezultatu 2-1.

"Freiburg" į priekį įsiveržė jau pačioje rungtynių pradžioje - Janikas Habereras, už savo nugaros palikęs kelis bavarų gynėjus, tiksliu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį.

Vis dėlto svečiams iš Miuncheno dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko išlyginti rezultatą - 35-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

Antrajame kėlinyje bavarams priklausė visiška kamuolio kontrolė, o progų taip pat buvo, tačiau pergalingo įvarčio teko palaukti - per pridėtą teisėjo laiką pergalę bavarams atnešė dar vienas R. Lewandowskio įvartis.

"Bayern" ekipa tęsia pergalių žygį Vokietijoje, o su 42 taškais šalies čempionai užtikrintai pirmauja "Bundesliga" pirmenybėse.

"Freiburg" 1 - 2 "Bayern"
4' [1 - 0] J. Haberer
35' [1 - 1] R. Lewandowski
90+1' [1 - 2] R. Lewandowski